Як віддрукувати текст.

Щоб мати можливість віддрукувати текст , набраний на комп'ютері, або отриманий в готовому вигляді в текст овом файлі, необхідно мати доступ до принтера. Принтер - це периферійний пристрій друку, який підключається до комп'ютера через паралельний порт, USB-порт або через мережеве з'єднання. Якщо в текст е є кольорові ілюстрації або різнокольоровий шрифт, то вам буде потрібен або кольоровий принтер, або доведеться змиритися з втратою кольоровості документа.
Інструкція
1
Якщо у вас немає доступу до принтера, то запишіть текст овий файл на який-небудь знімний носій - флешку, диск або навіть в мобільний телефон. Потім знайдіть комп'ютер, приєднаний до принтеру - зараз важко знайти офіс, в якому порядків нема печатки, та й людей, що мають персональний комп'ютер, але не мають принтера стає все менше. Напевно принтер знайдеться у вас на роботі, у ваших знайомих або у них в офісі. Існують і спеціалізовані сервіси, які займаються друком та копіюванням документів. В крайньому випадку, попросіть роздрукувати файл в магазині комп'ютерної техніки або в інтернет-кафе - якщо обсяг документа не надто великий, то навряд чи вам відмовлять.
2
Якщо принтер є, то спочатку перевірте, чи підключений він до комп'ютера, чи включено його харчування, чи є в ньому достатня кількість паперу і тонера. Якщо раніше цей принтер ніколи не підключався до вашого комп'ютера, то буде потрібно установка його драйвера в системі. Найчастіше це відбувається автоматично - операційна система здатна самостійно впізнати більшість підключаються до комп'ютера принтерів і підібрати для нього драйвер зі своєї бази.
3
Завантажте текст в текст овий редактор. Якщо ви тільки що набрали його, то цей крок треба пропустити, а якщо отримали у вигляді файлу, то для завантаження в програму-редактор його досить двічі клацнути.
4
Виберіть в меню текст ового редактора команду відправки документа на друк. Конкретне місце розміщення цієї команди може бути різним у різних програмах. Наприклад, в Microsoft Word 2007 треба клацнути велику круглу кнопку в лівому верхньому кутку вікна, відкрити у випадаючому меню пункт «Друк» і клацнути рядок «Швидкий друк». Можна замість пункту в меню використовувати призначені цій команді «гарячі клавіші» CTRL + P - натискання цього сполучення однаково діє в абсолютній більшості програм, в яких передбачена робота з принтером. Так ви відправите на друк свій текст , і програма покаже віконце з інформацією про те, як проходитиме ця процедура.