Як ставити мережі під лід ? Як ловлять сетямівідео.

Багато разів доводилося чути, що і в зимовий період люди ставлять мережі. Але справа ця непроста і на перший погляд здається нереальним.
Інструкція
1
Знавці ставлять мережі під лід за допомогою лебідки. Такий спосіб дозволяє розміщувати одночасно кілька мереж з однієї ополонки, але в різних напрямках. Як правило, мережу чіпляється за лебідку так, щоб не допускати зіткнення з її зубами. Максимальна довга мережі - 30 метрів.
2
Насамперед необхідно прикріпити до кінця лебідки дротяний гак довжиною близько двох метрів, який допоможе знайти і зачепити трос лебідки під льодом. До гака кріпиться товста і міцна мотузка, яка допоможе витягти лебідку з-під льоду і одночасно буде страхувальної.
3
З правого боку на корпусі знаходиться пружина-трещетка, це пристосування допоможе безпомилково визначати місцезнаходження лебідки та мережі під льодом. Трещетку кріплять і перевіряють її працездатність, тільки після цього лебідку за допомогою допомогою пешни або пилки для льоду опускають у воду, на поверхні залишається помаранчева мотузка, за допомогою якої і протягується конструкція з мережею. Довжина мотузки на лебідці 150 метрів, тому протягнути під льодом можна близько 60 метрів. Напрямок руху можна коригувати за допомогою пешни.
Зверніть увагу
Увага! Якщо лебідка відхиляється при русі, то спробуйте трохи змінити кут ручки. Правильний напрямок руху лебідки можна перевірити будинки на підлозі, враховуючи, що зуби при необережному користуванні можуть подряпати підлогу.