Як зарядити повністю розряджений акумулятор.

Зниження температури навколишнього повітря або неправильна експлуатація автомобіля можуть негативно позначитися на заряді акумулятора машини. Але повністю сіла «автомобільну батарейку» слід заряджати правильно.
Інструкція
1
Після зняття клем і вилучення акумулятора з автомобіля, протріть його вологою ганчіркою, очистивши від кислотних солей. Зарядку автомобільної батареї проводите в приміщенні з хорошою вентиляцією. Це допоможе уникнути отруєння токсичними парами.
2
Відкрутіть ковпачки й прочистите випускні клапана. Це допоможе захистити акумулятор від розпирання в разі його закипання. Приєднайте позитивну і негативну клеми зарядного пристрою до аналогічних висновків батареї. Недотримання полярності може призвести акумулятор до повної непридатності.
3
Зарядку акумулятора виробляєте при постійній величині сили струму, яка повинна становити близько однієї десятої від його номінальної ємності. Так, наприклад, для зарядки батареї ємністю 60 Аг, встановіть силу струму зарядного пристрою 6А. Для забезпечення контролю за підтриманням сили струму, слід стежити за показанням амперметра, наявного на приладі і при необхідності його коригувати. При зарядці акумулятора з високим ступенем зносу, зарядний струм повинен бути нижче.
4
Коли напруга на клемах акумулятора досягне показника в 14 В, зменшіть в два рази силу зарядного струму. При такій напрузі продовжуйте зарядку до початку газовиділення. Під час зарядки акумуляторів не вимагають обслуговування, рекомендується знову знизити двоє силу струму і продовжити процес.
5
Акумуляторна батарея вважається зарядженої повністю, якщо її заряд залишається незмінним протягом одного-двох годин. В не обслуговуються типах пристроїв, такий рівень заряду досягається при напрузі близько 16,3-16,4 В. Цей показник може бути різним і залежить від сплаву пластин акумулятора і чистоти електроліту.
6
Не заряджайте акумулятор після початку активного газовиділення з пластин (закипання), оскільки це не дасть позитивного ефекту і призводить до розкладання електроліту.