Як усунути подряпину на авто.

В сьогоднішніх умовах водіння автомобіля , коли багатомільйонні мегаполіси знемагають від пробок, досить складно вберегти лакофарбове покриття свого чотириколісного друга від різного роду подряпин і відколів. Як же підтримувати зовнішній вигляд свого улюбленця в належному стані?
Інструкція
1
Намагайтеся усувати подряпини й відколи, повністю перефарбовуючи пошкоджену деталь. Але пам'ятайте, що повне фарбування деталі коштує досить дорого, а якість заводського покриття після перефарбовування втрачається. Якщо подряпина невелика, то можна усунути її самостійно. Спочатку підберіть фарбу в магазині автоемалів. Для цього необхідно зняти лючок бензобака с автомобіля і прийти разом з ним в магазин. Досвідчений консультант здійснить комп'ютерний підбір фарби по принесеної вами деталі. На звичайну подряпину достатньо 70 грам фарби.
2
Перед зафарбовування подряпини добре вимийте автомобіль і витріть його насухо дрантям або ганчіркою. Проводите всі малярні роботи в гаражі або спеціальному боксі. Це вбереже пофарбований ділянку деталі машини від шкідливого впливу сонячних променів та інших несприятливих погодних явищ.
3
Зафарбуйте тоненькою пензликом (можна для малювання гуашшю) подряпину на лакофарбовому покритті автомобіля . Існують готові балончики з фарбою, в комплект до яких вже додається пензлик. Такий варіант більш практичний і зручний у використанні. Слід обов'язково збовтати фарбу перед її використанням, як у першому, так і в другому випадку.
4
Якщо подряпина глибока або доходить до металу, необхідно попередньо зачистити її до заводського грунту шкуркою «нулевкой», після чого знежирити ацетоном. Після знежирення покладіть грунт і просушіть (можна звичайним феном). Вийшла поверхню знову зачистите і шкуркою і покладіть черговий шар грунту. Вищеописану процедуру повторіть кілька разів. У випадку помилки пам'ятайте, що грунт легко змивається ацетоном. Зашпатлюйте подряпину і приберіть випирає шар шпаклівки шкуркою. Почніть розпорошувати заздалегідь куплену фарбу на підготовлену ділянку. Тримайте балончик фарби строго на тому відстань, яку вказано в інструкції. Якщо ви будете розпорошувати фарбу з близької відстані, то будуть утворюватися патьоки, а якщо відстань буде далі, ніж потрібно, то отримаєте матову поверхню (фарба буде засихати, не долетівши до деталі). Дайте пофарбованих ділянці добре висохнути і утримайтеся від поїздок на автомобілі в цей день.