Як постригти бороду.

Якщо ви носите бороду , головне правило - вона повинна бути доглянутою, якої б форми вона не була. Причому вибір останньої повинен обумовлюватися не лише власним бажанням, але кольором волосся. В іншому випадку борода виглядатиме неохайно.
Вам знадобиться
  • - Ножиці;
  • - гребінець;
  • - дзеркало.
Інструкція
1
Бороду підстригають в чистому і сухому вигляді. Існують спеціальні шампуні для миття бороди. Придбайте спеціальні інструменти: гребінець для бороди, маленькі ножиці (манікюрні не підійдуть!), Тример. Перед тим як приступити до стрижки бороди, ретельно розчешіть її, піднявши волоски на максимальну довжину.
2
Все волоски повинні лежати в одному напрямку. Спочатку стригите по чуть-чуть. Можна підстригти бороду триммером. Виставте триммер на потрібну вам довжину і обережно ведіть його по розчесаної борідці.
3
Якщо ви стрижете бороду самостійно вперше, виставте триммер на максимальну довжину, а потім зменшуйте її. Якщо є необхідність, використовуйте тріммер і для підстригання волосся на шиї.
4
Почніть стрижку бороди з волосся на щоках і шиї. Потім зрізайте волосся з боків, стежачи за тим, щоб гострий кінець бороди розташовувався точно на лінії центру підборіддя. Дотримуйте строгої симетричність бічних ліній.
5
Якщо ви виборювати щоки, почніть стрижку саме з гоління щік. Потім підстрижіть вуса, зніміть волосся під нижньою губою і оформите бороду .
6
Базова частина стрижки бороди - додання їй форми. Враховуйте колір волосся - при темному волоссі і світлій шкірі борода не повинна бути дуже об'ємною. Якщо волосся світле або руде, можна залишати ширшу бороду - вона буде менше виділятися на тлі особи. Фігурні борідки з поголеними ділянками більше підходять для темного волосся - так вони помітніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ksO-4r1HhkM
Корисна порада
За допомогою правильно підібраної форми бороди можна скорегувати форму обличчя. Якщо підборіддя невеликий, скошений, особа звужене донизу - борода може бути широкою, округлою, щоб надати нижньої частини обличчя більш масивний вигляд. При витягнутому обличчі не можна носити загострені борідки, такі, як еспаньйолка - вони витягнуть обличчя ще більше, виберіть широку округлу форму.