Як згортати гру.

Буває, що під час гри за комп'ютером на моніторі виводиться певне повідомлення (системна помилка або ж індикатор вхідних повідомлень при включеному інтернеті). Зрозуміло, не хочеться переривати ігровий процес виходом з гри - робити цього зовсім необов'язково, адже гру завжди можна згорнути.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер
  • - qwerty-клавіатура
Інструкція
1
Згортання гри клавішею «Windows». Щоб згорнути гру, спочатку вам потрібно поставити її на паузу, натиснувши на клавішу «Esc». Після цього натисніть на клавішу «Windows», яка розташовується в першому ряду між кнопок «Ctrl» і «Alt». Гра автоматично згорнеться в трей, а при необхідності ви завжди зможете її запустити, клікнувши по згорнутому вікну на панелі завдань.
2
Згортання гри клавішами «Alt» + «Tab». Вам також необхідно поставити гру на паузу перед тим, як натиснути поєднання даних клавіш. Відновлення ігрового процесу також виконується за допомогою згорнутого на панелі задач вікна гри.
3
Згортання гри клавішами «Ctrl» + «Alt» + «Delete». Подібним поєднанням клавіш ви викликаєте на робочий стіл диспетчер задач, в результаті чого виконується автоматичне згортання гри. Ігровий процес при цьому ставиться на паузу. Подібний спосіб ефективний в тому випадку, коли ні перший, ні другий варіанти не діють. Найчастіше причиною цьому стає зависання комп'ютера. Водночас, викликаний диспетчер задач покаже вам причину збою в роботі вашого ПК.Еслі ж ви бажаєте одразу закрити гру, то вам слід натиснути в ігровому режимі поєднання клавіш «Alt» + «F4». Дана комбінація дозволяє закривати всі активні програми.