Як зробити газовідвідну трубку.

Перші чотири місяці життя малюка часто супроводжуються проблемами з травленням. Кишечник дитини населяється корисними бактеріями і вчиться перетравлювати їжу, тому часті кольки, газоутворення і запори зустрічаються майже у кожного малюка, що знаходиться як на грудному, так і на штучному вигодовуванні.
Інструкція
1
Постарайтеся за допомогою лікаря з'ясувати причину дитячого плачу. Коли малюк мучиться коліками, він, як правило, підтискає ноги до живота, голосно плаче, іноді відмовляється від грудей. Живіт дитини буває сильно роздутий через великої кількості газів. Якщо лікар діагностував кишкові кольки і рекомендував зробити газовідвідну трубку , то послухайте його ради.
2
Візьміть спеціальну газовідвідну трубку , яку можна купити в аптеці. Звертайте увагу на те, що її наконечник повинен бути м'яким. Замість такої трубки можна придбати спринцовку самого маленького розміру. У спринцівки необхідно відрізати приблизно половину широкої частини так, щоб вийшло подобу воронки. Перед кожним застосуванням газовідвідну трубку бажано стерилізувати.
3
Змастіть кінчик газовідвідної трубки дитячим кремом або вазеліном. Завжди використовуйте гіпоалергенні крему або масла, призначені для догляду за дітьми. У їх складі не повинно бути речовин, що викликають почервоніння і свербіж.
4
Покладіть малюка на бік, акуратно підведіть до його живота ноги, зігнуті в колінах. Потім обережно, круговими рухами введіть змащений кремом кінчик газовідвідної трубки в задній прохід дитини на глибину 1-2 см. Притримуйте малюка, він може активно рухати ногами, намагаючись позбутися болю, чи плакати. Цю процедуру зручніше робити вдвох. Одна людина може притримувати дитину, а інший ставити трубку .
5
Тримайте газоотводную трубку в задньому проході кілька хвилин. У малюка можуть відходити гази, рідкий стілець. Якщо нічого не відбувається, а дитина все одно плаче, йому потрібно трохи допомогти. Спробуйте зробити малюкові масаж живота за годинниковою стрілкою, також добре допомагає вправа «велосипед», коли зігнуті в колінах ноги по черзі підтискаються до живота.
6
Завершивши процедуру, обмийте пахову область малюка теплою проточною водою або скупайте дитини (якщо ви ставили газоотводную трубку перед вечірнім купанням). Якщо малюк продовжує плакати, спробуйте прикласти до його живота теплу пелюшку і покачати на руках.
Багато кому ще в шкільні роки доводилося Куля грудками паперу з розібраної авторучки в голову однокласникам. А це простеньке пристрій є свого роду прототипом справжньої духової трубки. Свого часу цією зброєю користувалися американські та інші племена, виготовляючи ці трубки кожне по-своєму. Ви й самі можете зробити такий метальний снаряд, який став прототипом сучасного пневматичної зброї, з підручних засобів.
Інструкція
1
Вам знадобиться безшовна труба з металу довжиною 150-200 см і внутрішнім діаметром близько 1,5-2 см. Переважний матеріал - алюміній. Труба не повинна мати деформацій і вигинів.
2
Якщо ви хочете зробити зброю більш потужним, нехай труба у вас буде складатися з 2-3 секцій. Вона і складатися буде легко, і розкладатися, не займаючи при цьому багато місця в складеному вигляді. А кріпити секції між собою можна за допомогою сполучної трубки, що має трохи більший діаметр. Коли необхідно ви можете надіти сполучну трубку в місці з'єднання секцій і затягнути її невеликими хомутиками, обладнаними маленькими гвинтами.
3
Тепер зробіть мундштук із спринцівки або чогось ще, що може підійти, щоб охороняти свої губи від контакту з металом. Відмінний мундштук вийде, скажімо, з пластмасової пробки від шампанського. Вам потрібно просто обрізати у пробки денце і щільно увігнати її в трубку .
4
Навернений до мішені зріз трубки закрийте пластмасовою кришкою. Це необхідно для того, щоб в трубку під час її бездіяльності не потрапляла пил і бруд.
5
Тепер вам потрібно вибрати, чим ви будете стріляти з вашої духовий трубки. Це можуть бути пейнтбольні кульки, бамбукові шпажки і багато-багато іншого. Перед вами тут відкрито безмежне поле для творчості. Можна зробити самі справжні стріли довжиною до 10-30 см. Зробіть задній кінчик стріли трохи потовщеним, щоб він наближався до внутрішнього діаметра трубки. Так ви досягнете необхідного тиску повітря, при видування стріли з духовий трубки.