Як надрукувати сторінку тексту.

При роботі за комп'ютером нерідко виникає потреба роздрукувати сторінку , щоб інформація була під рукою. Це можуть бути і важливі документи, і цікаві веб-сторінки.
Вам знадобиться
  • комп'ютер;
  • принтер;
  • папір.
Інструкція
1
Підключіть до комп'ютера або ноутбука принтер. Щоб принтер працював, на комп'ютері мають бути встановлені його драйвера. Для установки принтера використовуйте диск, який йшов з ним в комплекті. Переконайтеся, що при підключенні принтера він розпізнається операційною системою комп'ютера або ноутбука. Переконайтеся, що кабель від принтера до комп'ютера приєднаний, сам принтер включений в розетку, а на ньому горить лампочка індикатора. У принтері повинен бути картридж з чорною фарбою (якщо ви будете друкувати сторінку в чорно-білій гамі) або картриджі з кольоровою фарбою (якщо ви збираєтеся роздрукувати сторінку в кольорі). Завантажте потрібну кількість аркушів в спеціальний лоток для паперу.
2
Підготуйте сторінку до друку. Якщо ви користуєтеся програмою Microsoft Word або іншим текстовим редактором, отформатируйте текст і надайте йому бажаний вид. Виставите потрібний шрифт і колір тексту. Коли все готово, натисніть вкладку «Файл» - «Друк». Виконайте необхідні настройки: вкажіть, скільки копій сторінки повинно бути роздруковане, які саме сторінки з документа підлягають друку, виберіть книжкову або альбомну орієнтацію аркуша, вкажіть розміри полів і т.д. Запустіть друк.
3
Якщо ви хочете роздрукувати зображення, це можна зробити в більшості графічних редакторів, також зайшовши у вкладку «Файл» - «Друк», або натиснувши на значок друку. З'явиться «Майстер друку фотографій». Натисніть «Далі», поставте галочки навпроти зображень для друку і знову натисніть «Далі». Програма попросить вас вибрати принтер.
4
Іноді буває необхідно роздрукувати веб- сторінку . Багато веб-сторінки мають спеціальні полегшені версії для друку - зазвичай в кутку під або над статтею є значок під назвою «Версія для друку». Якщо вам треба роздрукувати сторінку як є, разом з усіма елементами, рекламою і іншим, використовуйте вкладку браузера «Файл» - «Друк».