Як помістити своє фото на свою сторінку. Як змінити розмір фото щоб помістити на сторінку в інтернеті.

Соціальні мережі - це можливість знайти нових знайомих і поспілкуватися з тими, кого знаєш давно. Щоб ваші інтернет-знайомі могли бачити, з ким вони спілкуються, потрібно встановити своє фото на свою страніцк.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з виходом в інтернет,
  • - цифровий фотоапарат.
Інструкція
1
У більшості соціальних мереж додавання фото графії відбувається за однією схемою. Візьмемо як приклад один з найпопулярніших сайтів подібної спрямованості - «Однокласники».
2
Оберіть свою фото графию, яку ви хотіли б помістити на своїй сторінці. При завантаженні на деякі сайти фото графії автоматично зменшуються до потрібного розміру, на інших же доводиться робити це самостійно. У кожному разі, якщо фото великого розміру, краще заздалегідь його трохи зменшити за допомогою будь-якого редактора, наприклад, за допомогою програми «Photoshop». Ви можете також поліпшити вигляд фото , прибрати небажані елементи в фоні, словом, зробити фото більш презентабельним.
3
Зайдіть на свою сторінку на сайті та натисніть кнопку «Додати фото графії». На екрані з'явиться вікно, в якому відображені всі каталоги, папки та файли на вашому комп'ютері.
4
Переміщаючись між дисками і розташованими на них файлами за допомогою миші, знайдіть папку з потрібною вам фото графу. Крім неї ви побачите й інші фото графії, розташовані в цій папці. Тому краще заздалегідь як-небудь помітити потрібне вам фото , дати йому відмітна назву. Після того, як ви знайдете фото графию, один раз натисніть на її назву лівою кнопкою миші. Фотографія буде виділена із загального списку синім кольором, а її назва з'явиться в рядку «Ім'я файлу», розташованої внизу в центрі вікна.
5
Натисніть кнопку "Відкрити", вона знаходиться в правому нижньому кутку вікна. На екрані з'явилося вікно з написом «Додавання фото » і почалося завантаження вашої фото графії. Після того, як завантаження відбудеться, ваше фото з'явиться на сторінці сайту.
Корисна порада
Якщо у вас немає програми «Photoshop», змінити фото ви можете за допомогою звичайного редактора «Paint» .Краще не встановлювати на своїй сторінці в якості головного фото ті фотографії, де окрім вас присутні інші люди.