Як витягнути кістки з курки. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Для того, щоб приготувати курку, фаршировану грибами, овочами або іншою начинкою, іноді необхідно звільнити тушку від кісток. Величезним плюсом безкісткової курки є те, що її буде набагато простіше обробляти в готовому вигляді. Процес видалення кісток з тушки займе у вас не більше 15 хвилин, навіть якщо раніше ви жодного разу цього не робили.
Вам знадобиться
    • обробна дошка
    • гострий ніж з коротким лезом
    • миска для кісток
Інструкція
1
Витягніть курку з упаковки. Курка повинна бути свіжа, охолоджена або размороженная. Ображати кінчики крил. Розташуйте курку спиною вгору і розріжте шкіру посередині хребта, починаючи від шиї і закінчуючи в області куприка. Сам куприк при цьому залиште цілим. Акуратно зніміть шкіру до оголення суглоба ноги.
2
У місці з'єднання суглоба розріжте сухожилля. Дані сухожилля з'єднують крила і кістки стегон з тушкою.
3
Розігніть грудну клітку. Обережно, допомагаючи пальцями, відокремте грудну кістку від тушки. Шкіру необхідно зняти.
4
Міцно обхопіть рукою кістка стегна і різкими і частими рухами відокремте м'ясо від кісточки аж до суглоба. Далі обріжте м'ясо по контуру суглоба і далі звільняйте кість від м'яса до тих пір, поки вся кістка не звільниться. Те ж саме проробляється і з другої ніжкою.
5
Для очищення кісток крил техніка та ж, що і для ніжок. Відокремлюйте м'ясо до суглобів, далі звільніть суглоб. Після цього можна потягнути за суглоб і м'ясо вивернеться як панчоху автоматично.
6
Тепер розкладіть тушку і загорніть м'ясо крил і ніжок всередину. Тепер куряче м'ясо готове для фарширування або смаження.
Зверніть увагу
В процесі звільнення тушки від кісток, намагайтеся тримати ніж якомога ближче до кісток. Таким чином ви втратите менше м'яса при витяганні костей.Чтоби уникнути розмноження небезпечних бактерій сальмонели, перед і після розроблення тушки помийте руки, ніж і обробну дошку теплою водою з милом.
Корисна порада
З кісток, які ви отримаєте з курки, можна приготувати чудовий бульйон. Тушку без кісток можна нафарширувати наступною сумішшю: горіхи, гриби, яблука і солодкий перець. Запікайте в духовці до готовності. Ви і ваші гості будуть у захваті від цієї страви! Існують й інші варіанти фарширування - все залежить від уподобань і фантазії кухаря. Не бійтеся експериментувати.