Як організувати домашній бізнес. Які документи потрібні ип для установки намету.

Підприємцю не обов'язково працювати в офісі. Якщо у вас немає такої можливості або бажання, відкрийте домашній бізнес і займайтеся цікавим вам справою на дому. Таких справ чимало: будинки можна перекладати, давати консультації, викладати, шити або пекти торти. Ідеї залежать лише від вас.
Інструкція
1
За законом будь бізнес підлягає державній реєстрації. Увійдіть в якості індивідуального підприємця за своїм домашньою адресою. Реєстрація займає 5 робочих днів і проводиться в податковій інспекції за місцем прописки при пред'явленні паспорта, заяви по належній формі та квитанції про сплату державного мита (800 рублів).
2
Займайтеся будинку тією ж діяльністю, якою ви займалися раніше в офісі (наприклад, переклади або консалтинг), або будь-яким іншим цікавим вам справою (фотографія, шиття). Вибір ідеї залежить від вашого бажання і від попиту на ті чи інші послуги. Якщо ви перекладач з невеликим досвідом роботи і захоплюєтеся фотографією, в якій досягли успіху, спробуйте стати фотографом, так як конкуренція на ринку перекладацьких послуг вище.
3
Для домашнього бізнес а вам знадобиться обладнання (залежно від вашого заняття) і просування. Перших клієнтів шукайте ще до відкриття свого бізнес а через знайомих, які, в свою чергу, зможуть порекомендувати вас іншим знайомим. Також подумайте про всілякі способи реклами в інтернеті, газетах тощо.
4
Приділіть якомога більше уваги рекламі в соціальних мережах, особливо якщо ваш бізнес "виріс" з вашого хобі. Якщо хорошого юриста або перекладача потенційні клієнти будуть шукати через своїх партнерів і контрагентів, сайти, конференції, то фотографа або пекаря весільних тортів зазвичай вибирають через знайомих або групи за інтересами. Крім того, просування в соціальних мережах майже не вимагає матеріальних витрат.
5
Подбайте про те, щоб зв'язок з вами була максимально зручною. Нерідко клієнти просто не можуть додзвонитися або дочекатися швидкої відповіді від тієї чи іншої фірми і йдуть до її конкурентам, що пропонують гірші послуги. Зробіть хоча б найпростіший сайт. Ваш телефон та адресу електронної пошти повинні бути на самому видному місці на цьому сайті. Надрукуйте візитки і роздавайте їх своїм знайомим і клієнтам. Візьміть собі за правило перевіряти електронну пошту в робочий час кожну годину і не вимикати телефон навіть у неробочий час.