Як відключити спливаючі підказки.

Спливаючі до місця і не до місця з області повідомлень панелі завдань ОС Windows інформаційні повідомлення перекривають частину простору відкритих вікон всіх додатків. А оскільки ці прояви надмірно нав'язливого сервісу ОС не мають «кнопки» відключення в настройках системи, то з часом починають дратувати і заважати нормальній роботі. Спосіб позбутися від непотрібних підказок, звичайно ж, існує.
Інструкція
1
Скачайте випущену корпорацією Microsoft програму, яка додасть необхідний параметр до реєстру в автоматичному режимі. Програмка вагою близько половини мегабайта розміщена на сервері корпорації за адресою http://go.microsoft.com/?linkid=9648693 і називається Microsoft Fix it 50048. Вона розрахована на роботу з реєстрами ОС Windows XP і Vista.
2
Запустіть програму, ознайомтеся з ліцензійною угодою, якщо воно вас влаштовує, то поставте позначку поряд з написом «Приймаю» і клацніть кнопку «Далі».
3
Натисніть кнопку «Закрити» після того, як програма зробить свою справу і покаже наступне вікно діалогу. Зміни будуть враховані системою після перезавантаження - якщо ви хочете зробити це відразу, то натисніть відповідну кнопку в діалоговому вікні, яке залишиться на екрані після закриття програми.
4
Відкрийте редактор реєстру, якщо бажаєте обійтися без програми Microsoft Fix it 50048. Для цього правою кнопкою миші клікніть іконку «Мой компьютер», розміщену на вашому робочому столі і виберіть у випадаючому контекстному меню відповідний пункт. Якщо такого ярлика немає, то розкрийте головне меню на кнопці «Пуск» і клацніть правою кнопкою рядок «Комп'ютер» - це той же самий компонент, що і ярлик на робочому столі. Якщо одночасно натиснути клавіші WIN і R, потім ввести команду regedit і натиснути Enter, то ефект буде точно таким же - запуститься редактор реєстру Windows.
5
Перейдіть в гілку реєстру, яка розташована за адресою HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced. Для цього послідовно розкривайте всі перераховані папки в лівій панелі редактора.
6
Клікніть папку Advanced, потім правою кнопкою миші клацніть вільний простір у правій панелі, розкрийте в контекстному меню розділ «Створити» і виберіть рядок «Параметр DWORD». Потім наберіть EnableBalloonTips і натисніть клавішу Enter. Так ви створите новий параметр з потрібним ім'ям, а редактор за замовчуванням присвоїть йому нульове значення, яке вам і потрібно.
7
Закрийте редактор реєстру та перезавантажте систему, або залиште активацію внесених до налаштування системи змін до наступного завантаження комп'ютера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aUGqLovvXjw