Як приготувати хрустка картопля. Як посмажити хрустку картоплю відео.

Страви з картоплі дуже смачні. Однак практика показала, що смачний хрусткий картопля може приготувати не всякий. Просто є деякі рекомендації, знаючи які, ви зможете приготувати такий картопля смачніше, ніж в МакДональдсі.
Вам знадобиться
    • 3 великі бульби картоплі,
    • ? чайні ложки солі,
    • 1 столова ложка рослинної олії.
Інструкція
1
Вичистите і помийте картопля до блиску. Наріжте його брусочками. Краще, якщо вони будуть однакової товщини. Далі картопля обов'язково промийте в проточній воді, щоб зайвий крохмаль змився. І, головне, просушіть його вафельним рушником. Це потрібно робити акуратно, щоб не поламалися брусочки.
2
Покладіть картоплю в розпечену сковороду з соняшниковою олією. Струсіть сковорідку, щоб брусочки картоплі рівномірно розподілилися по сковороді. І бризок не буде. Так вам буде гарантована смачна хрустка скоринка.
3
Залиште картопля у спокої до того часу, поки скибочки не почнуть рум'янитися. Тобто через 5 хвилин підчепити один з скибочок вилочкою або лопаткою, подивіться на ступінь рум'яності. Якщо він досяг бажаного результату, то перевертайте.
4
Перемішайте все. Виловлюючи готовий хрусткий картопля , необхідно постаратися, щоб масло стекло. Посоліть і хрумтить собі на здоров'я. Але ця їжа, швидше за все, шкідлива. Так як нічого корисного в такому блюді немає. Якщо смачно, то не означає корисно.
5
Не забувайте: масло від фритюру не повинно горіти, воно не повинно диміти, і не потрібно використовувати його багато разів. Це канцероген. Однак якщо не звертати на це уваги, то ви отримаєте задоволення від цієї їжі.
Корисна порада
Для отримання хрусткої скоринки у фритюрі дотримуйтесь температурному режиму: починайте при температурі не більше 170 градусів, смажте 5-6 хвилин, може бути, і менше, все залежить від сорту картоплі. Потім ви виймаєте картопля з масла, підвішуєте піддон і підвищуєте температуру до 190 градусів. Коли температура досягне 190 градусів, опустіть картоплю в масло і смажте до золотистої хрусткої скоринки. Готову картоплю потрібно відкинути на глиняний посуд і посипати сушеним кропом. І задоволення вам гарантовано! Можна додати сіль в масло, щоб витягти вологу з картоплі.