Як стиснути аудіо файл. Як стиснути розмір аудіо.

Сталося так, що вам потрібно переслати електронною поштою аудіо файл і ви виявили, що його розмір явно наближається до максимального, можливому для поштових вкладень на сервісі, через який ви відправляєте пошту. У такій ситуації можливий досить простий вихід: конвертувати файл в формат mp3 і зменшити бітрейт.
Вам знадобиться
  • - Програма Total Audio Converter;
  • - аудіофайл.
Інструкція
1
Відкрийте файл, який ви хочете стиснути, у програмі-конвертері. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по папці, в якій знаходиться цей файл, в лівій частині вікна програми. У правій частині вікна відкриється вміст папки. Клікнувши лівою кнопкою миші по назві файл а, виділіть його. Якщо ви збираєтеся стискати кілька файл ов з відкритої папки, поставте галочки в чекбоксах зліва від імен файл ів.
2
Клацніть по кнопці mp3, яка знаходиться під головним меню. Після цього програма відкриє вікно покрокового майстра налаштувань параметрів конвертації.
3
В поле File Name введіть ім'я, під яким буде збережено стислий файл і вкажіть місце на комп'ютері, куди він буде зберігатися. Ім'я файл а можете ввести безпосередньо в рядок File Name. Можете зберегти файл під старим ім'ям, додавши до нього кілька знаків для того, щоб ви могли зрозуміти, що це саме стислий файл, що не переглядаючи його свойства.Клікніте по піктограмі папки праворуч від рядка з ім'ям файл а для того, щоб вказати папку, в яку буде зберігатися стислий файл. Виберіть папку в отрившемся вікні і клацніть по кнопці ОК. Клацніть по кнопці Next в нижній частині вікна майстра установок.
4
Виберіть частоту перетворення звуку, клікнувши по кружку поруч з обраною величиною. Чим нижче цей показник, тим менше буде розмір підсумкового файл а. Клацніть по кнопці Next.
5
Оберіть стерео або моно режим стискуваного файл а, клікнувши по одному з пунктів списку. Природно, розмір моно файл а буде набагато менше розміру файл а зі стереозвуком.
6
Вкажіть бітрейт зберігається файл а, вибравши величину із списку. Ця величина повинна бути менше бітрейта вихідного файл а. Інформацію про бітрейте исходника ви можете побачити в нижній частині основного вікна програми в поле Info. Якщо вікно майстра налаштувань загороджує це поле, перетягніть це вікно в бік за допомогою миші. Натисніть кнопку Next.
7
У вікні перевірте параметри стиснення і запустіть конвертацію, натиснувши на кнопку Finish. Як тільки закінчиться конвертація, відкриється вікно папки, куди був збережений стислий файл.