Як перевести гроші в Болгарію.

Для того щоб придбати в Болгарії якусь нерухомість, необхідно вирішити задачу з переказом коштів з Росії. І бажано зробити це найбільш безпечним, мінімально витратним при виплаті комісії, простим і швидким способом.
Вам знадобиться
  • - рахунок у банку Болгарії;
  • - валютний рахунок в банку Росії;
  • - закордонний паспорт;
  • - дебетова банківська карта.
Інструкція
1
Найпоширенішим і дешевим способом є переказ суми грошей з російського банківського рахунку на рахунок в банку Болгарії. Відкрийте банківський рахунок в будь-якому цікавить вас банку Болгарії. Для цього вам знадобиться тільки закордонний паспорт і заяву на відкриття рахунку. Щоб активувати рахунок, внесіть на нього суму, встановлену банком, на покриття щомісячної плати за користування розрахунковим рахунком. Для переказу грошей в Болгарію відкрийте валютний рахунок в банку Росії, для цього буде потрібно паспорт і заяву на відкриття рахунку. Покладіть необхідну суму грошей на валютний рахунок і зверніться до співробітника банку з проханням про пересилання грошових коштів на ваш болгарський розрахунковий рахунок. Гроші будуть перераховані протягом десяти робочих днів.
2
Перевести гроші можна за допомогою однієї з платіжних систем. Прийдіть у відділення платіжної системи, за допомогою якої ви збираєтеся зробити переказ. Візьміть з собою паспорт, дані, куди і кому ви збираєтеся робити переклад. У відділенні заповніть форму та необхідні довідки. Переведіть гроші.
3
Ще один хороший спосіб переказу грошей в Болгарію здійснюється за допомогою дебетової банківської карти. Для цього ви повинні мати дебетову картку будь-якого з російських банків. Покладіть на неї необхідну суму грошей. Після прибуття в Болгарію ви безперешкодно зможете зняти з неї гроші.
4
Переправте грошові кошти готівкою. Якщо сума не перевищує три тисячі доларів, то провозите її без декларування. На суму, що перевищує три тисячі доларів, покладається уявлення декларації. Для цього, заповніть декларацію у встановленій формі і пред'явіть її на митниці. Сума, дозволена до вивозу за декларацією, не повинна перевищувати десяти тисяч доларів.
Зверніть увагу
Після відкриття рахунку в болгарському банку протягом наступних тридцяти днів зверніться до районного податковий орган і повідомте про це, заповнивши там спеціальний бланк. В іншому випадку ви будете притягнуті до адміністративної відповідальності.
Корисна порада
При заповненні необхідних форм вказуйте справжні і повні ім'я та прізвище, інакше ви не зможете отримати свої гроші.