Як заповнити дитячий альбом.

Дитячий альбом - це справжнісінький подарунок дитині на все життя. До того ж батьки при будь-якому зручному випадку будуть діставати і показувати гостям альбом свого малюка. Тому дуже важливо, щоб альбом був оформлений красиво.
Інструкція
1
Перед тим як заповнювати альбом , зробіть добірку дитячих фотографій. Розподіліть фото по групах, уникайте схожих фотографій. Наприклад, в одну купку відкладіть фото першого місяця життя вашого крихти, в другу - другого місяця і так далі. Це необхідно для того, щоб не було плутанини і щоб ви потім нічого не забули вклеїти в альбом .
2
Після того як ви підготували фотографії, можна починати вклеювати їх в альбом чик. Якщо у вас є фото малюка, де він був ще в животику у мами, вклейте його першим. Поруч помістіть своє фото з животиком. Далі можна вставити перші фотографії після народження. Можливо, у вас залишилися бирки, які прив'язували на ручки малюкові в пологовому будинку, їх можна приклеїти поруч з першими фотографіями. Після можна розташувати фото виписки з пологового будинку, першого купання, першої прогулянки, перших іграшок, хрестин, фото з батьками, з бабусями і дідусями.
3
До кожної фотографії можна зробити підпис. Наприклад, фото можна підписувати так: «Синочку 5 місяців, перший раз пробуємо фруктове пюре» або «Перші кроки». Якщо для вас така підпис здається занадто прісною і нудною, фото можна підписати яким-небудь чотиривірш. Також мама може вписати в альбом свої думки. Як вона представляла малюка, коли ходила вагітною, що відчула, коли перший раз побачила свою крихітку.
4
Поруч з фотографіями можна наклеїти кумедні картинки. Можливо, це будуть якісь казкові персонажі. Також в дитячому фото альбом е на перших сторінках можна розмістити ваші весільні фото, фотографії родини, намалювати генеалогічне дерево родини. Наклейте знімки малюка по центру сторінки, а навколо - фотографії найближчих родичів, тоді можна буде відразу побачити, які зовнішні риси і від кого успадкував дитина.
5
Окремо в фото альбом е можна виділити сторінку, де будуть знаходитися відбитки ручок і ніжок дитини. Також в фото альбом можна вклеїти пасмо волосиків.