Як прати сноубордний одяг.

Одяг для сноуборда потребує особливого догляду, тоді вона прослужить довше, не втратить вигляду і важливих якостей. Як прати і чистити вироби з мембранної тканини, флісу, пуху?
Інструкція
1
Мембранні тканини не піддавайте агресивному хімічному впливу. Це значить, що відбілювання та хімчистка заборонені, так само як і порошки з Біоензими. Вибирайте засоби, спеціально призначені для мембранних тканин. Чи не замочуйте куртку, температура не повинна бути вище 40 градусів. При пранні в машині не використовуйте автоматичний віджим - він зруйнує структуру тканини; обмежтеся щадним режимом, просушіть речі на плічках і ні в якому разі не гладьте! А ось обробити після сушки спеціальним водовідштовхувальним просоченням можна і потрібно. Тільки підберіть засіб спеціально для одягу - просочування для тентів і наметів вам не підійде.
2
Чистку пухових речей краще довірте професіоналам. Якщо ж ви вирішили привести в порядок пуховик самостійно, виперіть його при низькій температурі вручну або в машині з застосуванням спеціальних миючих засобів, ретельно прополощіть і якнайшвидше висушіть. Сушінні потрібно приділити особливу увагу - вологий пух при зберіганні просто згниє. Зберігати пуховики потрібно в розправленому вигляді, інакше пух буде злежуватися і поступово втрачати теплоізолюючі властивості.
3
Флисовая одяг вимагає такого ж дбайливого підходу, хіба що засіб для прання можна використовувати попроще. Тільки не гладьте флісові речі і не сушіть на батареї або обігрівачі - втратять зовнішню привабливість. Існують спеціальні склади, що відновлюють водовідштовхувальні властивості флісу - не пошкодуйте коштів і полощіть флісові речі після прання в такому розчині, вони прослужать вам набагато довше.
4
Сноубордичне термобілизна, як і будь-яке інше термобілизна, можна прати в пральній машині, тільки виберіть щадний режим і невисоку температуру. При дотриманні цих правил одяг для сноубордингу не тільки збереже зовнішній вигляд, але буде зігрівати і захищати вас ще дуже довго.