Як зустрічати гостей в Новий рік.

Напевно, Новий рік для багатьох людей найулюбленіше свято. Він пахне ялинової хвоєю, мандаринами і шоколадом. І ще ми щиро віримо, як у дитинстві, що всі сумне і погане залишиться у старому рік у, а новий рік з собою принесе тільки все хороше. А ще кажуть, що Новий рік як зустрінеш, так його і проведеш. Безумовно, в цьому твердженні є частка правди.
Інструкція
1
Складіть список гостей. При цьому потрібно врахувати, чи знайомі запрошені люди між собою, чи є у них почуття гумору, ладнають вони, чи багато в компанії, як жінок, так і чоловіків (одній жінці, наприклад, може бути незручно в чоловічій компанії).
2
Визначтеся, яке у вас буде меню. Що б не говорили борці за тверезий спосіб життя і здоров'я, наш народ до свят відноситься як до можливості випити і поїсти від душі. Якщо жінок в компанії більше, то потрібно обов'язково подумати про солодкі десертах, легких закусках, винах. Якщо більше чоловіків, то не економте на гарячих і м'ясних стравах, більш міцних напоях. Пам'ятайте, що це свято дуже довгий, тому подбайте, щоб стіл був багатим.
3
Починайте створювати святковий настрій заздалегідь. Воно не береться з повітря, а цілеспрямовано і вміло створюється організаторами свята. У цьому вам допоможуть яскраві і красиві запрошення з ново рік ним оригінальним текстом. Їх треба розіслати всім гостям, запрошеним на святкування. Будьте впевнені, що самостійно виконані запрошення гості оцінять неодмінно.
4
Продумайте сервіровку святкового столу. Красиво прикрашений стіл налаштує запрошених гостей на святковий лад. Дуже стало модно останнім часом сервірувати стіл, дотримуючись східного календаря. За східним календарем кожен рік має свої кольори. Для цього зовсім не обов'язково щоразу купувати нову дорогу скатертину. Купуйте паперову одноразову, але тільки не клейонку. Вона буде виглядати на святковому столі ужасно.Не забудьте про святкові різнокольорових свічках. Вони не дорогі, і кожен рік є можливість купити нові і ошатні свічки. Паперові серветки допоможуть витримати ново рік ний стіл у певному стилі. Зараз ви легко знайдете в магазині серветки різних малюнків і квітів.
5
Подбайте про прикрасу приміщення, в якому буде проходити свято, найчарівніший і казковий в рік у. Тому, як ніколи, будуть доречні блискучі яскраві іграшки, повітряні кульки, різнобарвні гірлянди, веселі плакати. Ви можете зробити щось самі або придбати в магазині.
6
Підготуйте сценарій свята, але не зрозумійте це буквально, тому Новий рік не той свято, яке піддається плануванню. І, врешті-решт, це не фестиваль театрального мистецтва. Але добрий господар зуміє точно визначити, що гості занудьгували. Ось тут-то і при рік ятся ваші заготовки з великою кількістю ігор, смішних конкурсів, розваг, для того щоб підвищити «бойовий дух» ваших гостей.
7
Постарайтеся підготувати музичну фонотеку, яка включатиме в себе твори різних напрямків. Для цього доведеться згадати музичні пристрасті ваших гостей.
8
Влаштуйте собі і своїм близьким дуже-дуже веселий, відчайдушний свято, щоб в душі ваших друзів він зберігся надовго.
Новий 2012 рік за китайським календарем є рік ом Чорного дракона. Щоб зустріч і святкування Нового рік а пройшли символічно і весело, варто трохи дізнатися про те, що подобається цій істоті.
Інструкція
1
Зустрічайте Новий 2012 рік незвично. В астрології він виділяється особливим змістом. Космічним елементом рік а виступає вода, а дракон уособлює собою кармічні відплати. Іншими словами, в цьому рік у у кожної людини відбудуться зміни.
2
Згадайте минає рік Зайця до бою курантів. Побла рік аріте це спокійне миролюбна тварина за все, що він вам подарував в році, що минає рік у. У перші хвилини нового рік а загадайте бажання, яке повинне бути засноване на торжестві добра і справедливості. Воно обов'язково збудеться.
3
Продумайте заздалегідь сценарій проведення свята. Дракону цікаво все нове і незвичайне. Тому внесіть новизну в день його приходу, додаючи якомога більше оригінальних ідей. Підготуйте цікаві та незвичайні подарунки і привітання.
4
Не забувайте, що головна стихія Чорного дракона - вода. Тому все, що пов'язано з цією стихією, буде доречно. Багато музики і пісень, костюми піратів і русалок для маскараду, меню з морепродуктами і т.д.
5
Дракон обожнює веселощі і рух. Тому більше рухайтеся в день його зустрічі і протягом усього рік а. Влаштовуйте запальні дискотеки, карнавали, танцювальні конкурси. Підготуйте якомога більше веселих жартів, розучите смішні пісні, анекдоти і тости. Веселіться і піднімайте один одному настрій.
6
Зупиніться на відтінках води, вибираючи колір святкового одягу, або, навпаки, віддайте перевагу яскравим червоним і жовтим кольорами. Прекрасно доповнять ваш наряд золотисті деталі.
7
Підбираючи меню для столу, зупиніть свій вибір на стравах з риби, яких повинно бути декілька, а також використовуйте більше прянощів і гострих приправ. Водний дракон любить все свіжоприготовлене. Тому використовуйте більше свіжих продуктів, зелені, чи не готуйте напівфабрикати і обмежте кількість консервованих страв.