Як зробити лебедя з повітряних куль. Як зробити лебедя з кульки поетапно.

Оформлення свят композиціями і гірляндами з повітряних куль вельми затребуване, оскільки це ефектне і порівняно не витратне рішення. До того ж, освоївши ази аеродизайну, прикрасити інтер'єр приміщення, де проводитиметься свято, під силу навіть непрофесіоналам. З куль можна робити не тільки красиві гірлянди, але й виразні скульптури. Наприклад, фігурками лебедів можна прикрасити весільну церемонію або банкет. Повітряні лебеді хороші також і для святкового прикраси водойм або фонтанів.
Вам знадобиться
  • - 5-ти або 9-ти дюймові кулі (13 штук);
  • - кулі для моделювання 269 розміру (3 штуки);
  • - ручний насос;
  • - маркери на водній основі.
Інструкція
1
Надуйте дві кульки однакового розміру за допомогою ручного насоса або спеціального електричного приладу для надування куль і зав'яжіть їх кінчики вузликами. Чи не надувайте кульки занадто туго, інакше вони можуть лопнути. Зв'яжіть обидві кульки за кінчики вузлом. Зробіть описаним способом 6 пар пов'язаних кульок.
2
З отриманих «двійок» зробіть три «четвірки». Візьміть дві пари кульок і складіть їх хрест-навхрест місцями з'єднання. Перекрутіть кульки між собою, щоб вони міцно закріпилися один з одним. Таким же чином зробіть ще дві «четвірки».
3
З'єднайте вийшли «четвірки» кульок між собою, пов'язуючи їх один з одним хвостиками. Розподіліть кульки в утворилася конструкції, щоб вони розташовувалися за принципом бджолиних сот.
4
Надуйте ще одна кулька того ж розміру. Прив'яжіть його до одного з кінців конструкції. Вийшло тулуб лебедя з хвостовою частиною.
5
Тепер зробіть крила лебедя: ручним насосом надійти дві кульки для моделювання (ШДМ). Перед тим, як надути ШДМ, розтягніть і розімніть його, щоб він став більш еластичним при моделюванні.
6
Одягніть кульку отвором на носик насоса і, рухаючи поршнем, наповніть його повітрям до довжини приблизно в 1 метр, залишивши поза надутим кінчик завдовжки близько 5 см, другий кінець кульки зав'яжіть вузлом. При надування другого кульки орієнтуйтеся на довжину першого, щоб крила вийшли однаковими.
7
Зігніть кожен ШДМ в кільце і зв'яжіть обидва кінчика в вузол. Перегніть кільця посередині, роблячи згин, і закрутіть одну половинку кульки, щоб у місці згину утворилася перемичка (як в зв'язці сосисок).
8
Зв'яжіть обидва крила за кінчики разом, але не щільно, щоб між ними була еластична перемичка довжиною близько 10 см. Помістіть крила між передньої і середньої «четвірками» куль і заведіть кожне крило трохи назад , обмотуючи кульки в середній четвірці. Направте крила вгору і в сторони.
9
Потім потрібно надути голову і вигнуту шию лебедя. Для цього надайте третього ШДМ S-подібну форму наступним способом. Візьміть аерозольний флакон з-під лаку для волосся або іншого засобу, оберніть кульку для моделювання навколо нього і починайте надувати за допомогою ручного насоса, притримуючи рукою обгорнутий кінчик кульки.
10
Коли ви надує відрізок ШДМ довжиною приблизно 50-60 см, оберніть НЕ надутий кінчик кульки навколо флакона в зворотному напрямку, щоб при надування кульку вигинався в іншу сторону, для отримання форми букви S. Продовжуйте надувати другу половину ШДМ. Залишайте не надутим кінчик кульки приблизно 8-10 см - для дзьоба лебедя. Другий кінець зав'яжіть вузликом.
11
Зафарбуйте кінчик-дзьоб кульки червоним маркером на водній основі. Чорним маркером намалюйте очі.
12
Якщо необхідно, ще більш вигніть дуги S-подібної шиї вручну, обережно розтягуючи її в потрібних місцях, але не згинайте надутий куля. Прив'яжіть шию з головою до тулуба лебедя за вільні кінчики куль . Надайте їй вертикальне напрямок. Розправте всі частини скульптури з куль , надайте їй закінчений вигляд.
Зверніть увагу
Для розфарбовування скульптури з повітряних куль використовуйте тільки маркери на водній основі, оскільки спиртові маркери зашкодять латексну поверхню куль.
Корисна порада
Більші фігури лебедів виготовляються з застосуванням дротяного каркаса, на який прив'язуються кулі методом гірлянд. Крила виконуються з декількох куль для моделювання.
Лебеді ... Скільки зворушливих і хвилюючих почуттів викликають вони. Дуже важко відірвати погляд від їх граціозного руху по воді. Стикаючись дзьобиками один до одного, немов цілуючись, їх вигнуті шиї утворюють форму серця, як би нагадуючи людям про чисту і вірного кохання. З давніх часів лебеді - це символ любові, вірності і відданості. І цей символ можна легко зробити своїми руками з повітряних білосніжних куль .
Вам знадобиться
  • знадобляться: спеціальні кулі для моделювання, груша для надування і величезне бажання. Якщо кульки є, а спеціального насоса немає, його легко замінить груша від тонометра (вимірювач тиску).
Інструкція
1
Надуйте кулька, залишивши «хвостик» в 6-7см для того, щоб кулька не лопнув при скручуванні бульбашок. Зауважте вузлик.
2
Від вузлика зробіть відступ в 3-4 см, затисніть і скрутіть міхур (як вичавлюєте ганчірку). Вийшов маленький хвостик лебедя.
3
Відступите 11-12 см від отриманого хвостика, і скрутіть наступний міхур.
4
Зігніть ці два міхура, укладаючи їх на невикористану частину кульки, і зробіть загальну скрутку в тому місці, де перший міхур з'єднується з другим. Вийшло два з'єднаних міхура і хвіст майбутнього лебедя.
5
Ще раз відступите 11-12 см - знову скрутіть.
6
Ось цей самий останній міхур покладіть на попередні два, проштовхуючи його всередину між ними, виштовхуючи назовні. Частина невикористаної кульки - це майбутня шия лебедя. Її потрібно акуратно згинати так, щоб вона прийняла дугообразную форму.
7
Робота закінчена. Залишилося розфарбувати дзьоб червоним маркером і підмалювати чорні оченята. Символ любові і вірності готовий. Такого лебедя можна піднести як подарунок не тільки на день весілля, але і на день всіх закоханих своїй другій половинці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LYuPknVsuC8