Як приготувати закваску Наріне. Наріне Як робити закваску.

Закваска Наріне допомагає відновити бактеріальну флору в організмі людини. Вона використовується для приготування йогуртів і кисломолочних продуктів, лікування різних захворювань, а також в косметології.
Вам знадобиться
    • молоко;
    • флакон Наріне.
Інструкція
1
Візьміть 0,5 літра молока (краще всього підійде молоко 2,5-3,5% жирності, використовувати можна як магазинне, так і домашнє), налийте його в каструлю і доведіть до кипіння. Обов'язково зніміть пінку.
2
Залийте в термос окріп до верху, закрийте його і залиште не менше ніж на 15-20 хвилин. Опустіть стерильний термометр в каструлю з молоком, почекайте до тих пір, поки температура молока не опуститься до 40-45 градусів. Термометр простерилизуйте спиртом або ж опустіть його щуп в чайник і дайте йому прокипіти кілька хвилин. Вилийте окріп з термоса і почекайте, поки сам термос добре охолоне.
3
Відкрийте флакон Наріне , попередньо переконайтеся, що він не має жодних зовнішніх пошкоджень. У флакон налийте трохи молока 40-45 градусів. Ретельно збовтайте його. У каструлю з молоком вилийте вміст флакона і перемішайте стерильною ложкою (стерилізувати треба не менше 2 хвилин). Перелийте все в термос або банку і щільно закрийте кришкою. Якщо замість термоса використовувалася банку, її потрібно обов'язково загорнути в теплу ковдру і поставити на 12 годин в тепле місце (в опалювальний сезон - на батарею або недалеко від неї, в теплу пору року - поставте на вікно розташоване на сонячній стороні).
4
Після закінчення часу, перелийте закваску в банку (обов'язково простерилізованих) і поставте в холодильник. Якщо для приготування Наріне була використана банку, закваску поставте в холодильник в ній, не переливаючи. Через 2 години закваска Наріне готова до того, щоб з неї робити кисломолочний напій Наріне або, наприклад, йогурт або сир.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ez7qhkxjDVI
Зверніть увагу
Не використовуйте кімнатні та ртутні термометри, так як вони лопнуть при стерилізації.
Корисна порада
Приготований з закваски кисломолочний напій необхідно випивати протягом доби. Сама закваска може зберігатися в холодильнику не більше 2 тижнів.