Як відкрити магазин професійної косметики.

Професійна косметика сьогодні вже не призначена для вузького кола фахівців. Салонне засіб можна придбати і для домашнього використання, адже багато брендів створюють свої продукти таким чином, щоб задовольнити потреби найбільшої кількості клієнтів. Відкриття магазина професійної косметики стане вигідним напрямком бізнесу.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання.
Інструкція
1
Виберіть позиціонування вашого магазина . Якщо ви відкриваєтеся виключно для професіоналів, набагато менше значення відіграє місцезнаходження торгової точки. Якщо ж косметику з вашого асортименту набуватимуть і для домашніх процедур, краще розташувати відділ в торговому центрі або в жвавому районі міста.
2
Проведіть невелике маркетингове дослідження, мета якого - виявлення найбільш популярних марок. Обдзвоніть всі салони краси і приватних майстрів, щоб з'ясувати, з якими косметичними брендами вони працюють. Якщо професіонали - ваші потенційні клієнти, має сенс орієнтуватися на їхні потреби. Однак ви можете піти іншим шляхом і почати просувати ексклюзивні маловідомі марки.
3
Складіть асортиментну матрицю. Виберіть декілька марок професійної косметики різних цінових категорій. Крім того, доцільно включити в асортимент і супутні товари: бігуді, стайлінгові техніку, препарати для епіляції, витратні матеріали для нарощування нігтів. Більшість брендів мають бути представлені як в маленьких упаковках для широкої публіки, так і у великій салонної тарі.
4
Підберіть приміщення і розмістіть торгове обладнання. Вся продукція повинна перебувати у відкритому доступі, щоб покупець міг ознайомитися зі складом засобів. Якщо ви будете продавати декоративну косметику, обов'язкові стенди з тестерами: як правило, якість подібних марок можна оцінити з першого тестування.
5
Приділіть особливу увагу кваліфікації продавців. Консультант повинен досконально розбиратися в асортименті і бути готовим до того, що деякі покупці не мають ні найменшого уявлення про продукт. Влаштовуйте тренінги для персоналу. Продавець повинен мати уявлення не тільки про склад і дії засобів, але і вміти, наприклад, підібрати всі інгредієнти для фарбування волосся для непрофесійного користувача.
Корисна порада
Досягніть того, щоб інформація про ваш магазин присутня у всіх місцевих тематичних довідниках. Професіонали можуть опиратися не на рекламу, а на спеціалізовані видання.