Як намалювати на майці.

Звичайно, завжди можна купити готову майку із забавним малюнком або написом в магазині. Але набагато цікавіше розмалювати її власними руками. Тим більше що технологія нанесення однотонних малюнків на тканину не так вже складна.
Вам знадобиться
  • - Однотонна майка;
  • - текстильна фарба на водній основі;
  • - тонкий пластик для трафарету;
  • - маркер;
  • - трафаретний кисть;
  • - праска;
  • - обробна дошка.
Інструкція
1
Виготовте трафарет для нанесення малюнка на майку. Для цього маркером нанесіть контури малюнка на пластик. Для трафарету цілком підійде тонкий пластик, який йде на обкладинки при брошюровке. Виріжте трафарет за допомогою ножа з гострим кінцем і ножиць.
2
Періть, висушіть і пропрасуйте майку. Для роботи вам буде потрібно рівна поверхня тканини без складок і пилу.
3
Розправте майку на рівній твердій поверхні робочої стороною вгору. Якщо у вас є чиста дерев'яна обробна дошка розміром трохи більше завдається малюнка, надягніть на неї майку так, щоб дошка знаходилася між передом і спинкою майки. Накладіть трафарет на майку і приколіть його разом з майкою до дошки кнопками. Все це потрібно для того, щоб у процесі роботи трафарет чи не змістився через незручного руху. Кнопки втикайте якомога ближче до контуру малюнка, трафарет повинен бути щільно притиснутий до тканини.
4
Умочіть трафаретну кисть у фарбу і зафарбуйте малюнок через трафарет. Дійте обережно, щоб не забруднити у фарбі частина майки, на яку не передбачається наносити малюнок. Дочекайтеся повного висихання фарби. Це може зайняти від восьми до дванадцяти годин.
5
відкол кнопки і зніміть трафарет. Закріпіть малюнок за допомогою праски. Для цього візьміть шматок будь бавовняної тканини і пропрасуйте через неї забарвлену частину майки в режимі сухого прасування. Нагрівайте малюнок протягом п'яти хвилин. Розмальована майка готова.
Корисна порада
Тканина, на яку ви збираєтеся нанести малюнок, повинна бути, переважно, бавовняної і містити не більше п'яти відсотків синтетичних добавок.Прі виборі фарби для текстилю враховуйте колір тканини, на яку ви збираєтеся наносити малюнок, оскільки фарби для темних і світлих тканин різняться. Для малюнків на темних тканинах непогано підходять фарби Marabu Textil Plus на водній основе.Стірайте розмальовану майку, вивернувши її навиворіт.