Як грати на банджо.

Вперше гра про пригоди чарівного Банджо була видана для платформи Nintendo. А зараз, через багато років, творці змінили героя і випустили гру по його пригодам спеціального для Xbox 360. Гру відрізняє графіка високого дозволу, а також повна свобода творчості.
Інструкція
1
Перш ніж грати, вивчіть правила. Суть гри в тому, що Володар гри, втомившись від вічних сперечань між Грунтільда і Банджо , влаштовує змагання, які й визначать справжнього господаря Спіральної гори. Володар гри створює особливі світи, в яких ви будете проходити змагання, в той час як зла відьма Грунтільда буде намагатися вам всіляко заважати.
2
Використовуйте надану свободу творчості, так як ви (герої) можете подорожувати не тільки пішки, але і на різноманітному транспорті. Саме ви визначаєте, як буде виглядати ваш засіб пересування. Вам доведеться досліджувати найближчі околиці, вирішувати загадки і головоломки і отримувати деталі, з яких надалі ви зможете зібрати будь-який вид транспорту. Комбінуйте видані колеса, двигуни та інші запчастини в якому завгодно поєднанні і порядку, все залежить тільки від польоту вашої фантазії. Створюйте машини, літаки, кораблі, забезпечені витонченим зброєю (наприклад, пушки, що стріляють яйцями), які допоможуть вам перемогти Грунтільда.
3
Якщо роль винахідника вам не до душі, не впадайте у відчай, вибирайте з безлічі вже готових транспортних засобів і вирушайте в подорож.
4
Зверніть увагу, що в Банджо можна грати навіть цілою компанією, спробуйте змагатися між собою або грайте в спільних атракціонах.
5
Нова гра пропонує вам зустрітися з уже відомими і улюбленими героями, крім цього ви познайомитеся з новими яскравими персонажами. І ще, гра повністю переведена на російську мову.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1JYM_XO9l-U
Зверніть увагу
У продаж надходить нова гра від відомої студії-розробника Rare Ltd. «Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts». У цій грі ви здійснюєте дивовижну подорож з улюбленими героями ведмедем і птахом.