Красиві серветки: Як сервірувати стіл. Як робити фігурки з серветки.

Серветки з тканини або паперу - не тільки елемент декору столу. Красиво укласти серветку - це півсправи. Потрібно зробити це так, щоб це тканинне орігамі можна було потім легко розгорнути і використовувати за призначенням.
Вам знадобиться
  • паперові серветки
  • полотняні серветки
Інструкція
1
Самий просто варіант - перев'язати серветку красивою стрічкою, шнурком або спеціальним кільцем. Сервірується вона зазвичай на місці поруч з тарілкою.
2
Складніший варіант - накрутити з квадратної однотонної лляної серветки якусь свічку. Для цього скласти тканину по діагоналі, скрутити руками в досить щільний валик. Скласти його навпіл і вставити свічку в келих.
3
Ще один простий і популярний варіант скручування серветок - це кишеня. Скласти квадратну серветку в 4 рази. Верхній край загнути всередину. В кишеньку можна вкласти як столові прилади, так, наприклад, квітка на короткій ніжці.
4
Красиво виглядають серветки, укладені віялом. Особливо хороші ті, що можуть стояти на тарілці. Для цього приблизно до середини складіть серветку складками шириною 2 см. Согнуть серветку навпіл, а правий її кінець відігнути до віяла.
Зверніть увагу
Коли вибираєте предмети сервіровка для домашнього столу, до однотонної посуді вибирайте скатертину і серветки з малюнком і навпаки.
Корисна порада
Якщо ви пролили на полотняну серветку червоне вино, одразу ж засипте це місце сіллю. Потім виріб потрібно буде випрати. Серветки з тканини слід крохмалити не раніше, ніж за день до використання.