Як вибрати універсальні лижі.

Існує три види катання на лижах: класичне, Кроковоє і універсальне, а універсальні лижі відмінно підходять для катання в будь-якому з перших двох стилів. При виборі універсальних лиж враховуйте, що всі лижі можна розділити на кілька груп.
Інструкція
1
Вибираючи лижі , визначтеся для яких цілей ви будете їх іспользовать.Профессіональние лижі . Купуйте такі лижі , якщо ви впевнено стоїте на лижні. Цей вид самий дорогий, зате вони дуже легкі.
2
Аматорські лижі . Якщо ви тільки починаєте кататися - зупиняйте свій вибір саме на даному типі лиж, вони також підійдуть досвідченим лижникам, які поки не досягли професійного рівня. Аматорські лижі мають більш важку вагу в порівнянні з професійними, але і ціна на них значно нижчі.
3
Туристичні лижі . Тут все зрозуміло з назви. Якщо ви запланували туристичну подорож на лижах - даний тип лиж ідеально вам підійде. Вони відрізняються значною шириною, більшою жорсткістю, а також мають спеціальні насічки на нижній поверхні (щоб лижі не прослизає).
4
Прогулянкові лижі . Також дуже широкі, мають насічки, але більш легкі, ніж туристичні, підійдуть для недальніх прогулок.Детскіе та юніорські лижі . Найчастіше виконуються з пластика і мають кріплення під звичайні черевики. Вони спеціально розраховані на вагову і силову категорію дитини.
5
Визначтеся з віддається перевага будовою лижі . За типом будови лижі можна поділити на класичні та карвинговие. Відрізнити їх можна за їх зовнішнім виглядом, класичні лижі виглядають прямими, а карвинговие як би приталеними (звуження до центру, розширення до кінців). Вибирайте останні, якщо ви новачок, вони будуть більш стійкими.
6
Оберіть матеріал. Роблять лижі з дерева та пластику. В даний час вкрай популярні пластикові лижі , а дерев'яні вже практично ніде і не купиш. Лижі з пластики більш міцні, довговічні, не схильні расслаиванию і намокання, вони мають меншу вагу і більш швидкісні ніж їхні дерев'яні брати.
Корисна порада
Якщо на дворі відлига, а вам раптом захотілося покататися на лижах, просто скористайтеся рідким мастилом (нанесіть її на частину пластикових лиж, яка знаходиться під черевиком) і катайтеся на здоров'я. Врахуйте, що в інших випадках користуватися мастилом не потрібно. Дерев'яні лижі можу стане в нагоді, якщо ви тільки встаєте на лижі або ж вирішили навчити кататися дитини.