Як спіймати вугра.

Якщо ви вирішили спіймати вугра , то запам'ятайте, що ловити його потрібно з настанням сутінків або ранньої вночі. Приготуйте декілька вудок, закиньте їх і почекайте, поки насадка не опуститься на дно. Для насадки беріть черв'яків, дрібних рибок або м'ясо черепашок.
Інструкція
1
Іноді буває так, що риба, заглотив насадку і зробивши невелику дугу, повертається назад. Тому в момент, коли поплавок «повело», не поспішайте підсікати. Зверніть увагу, що поплавок може нерівно танцювати, а тільки потім іде вниз. Для лову використовуйте міцну снасть і виводите над великим глибоко опущеним мокрим подсачком.
2
Витягайте рибу відразу в човен або ж на берег. Робіть це, застосовуючи легкі ривки, так, щоб він не торкався борту човна. Для того щоб покласти рибу в садок, вам доведеться неабияк попітніти, краще засовуйте вугра вперед хвостом, тоді тулуб риби пройде легко. Використовуйте дротові садки з досить невеликими осередками. У разі, якщо осередки будуть більшими, вугор легко знайде спосіб вилізти.
3
Якщо вугор вже висить на гачку, то не поспішаючи й обережно затягуйте його на борт, заздалегідь трохи нахиливши човен. Якщо ви ловите з берега, то запасіться газетами, в які ви і загорнете спійману рибу. Газета не дозволить угрю вислизнути, а також збереже ваші руки чистими.
4
Врахуйте, що вугор заковтує наживку так, що витягнути потім з нього гачок буває непросто, тому просто зріжте снасть і замініть на нову, продовжуйте полювання. Гачок, який залишився в рибі, витягніть будинку при обробленні. І пам'ятайте, що хороший кльов вугра спостерігається в травні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CWjGdY897-I
Зверніть увагу
У вугра є свої відмінні риси. Він має змієподібну витягнуту форму, а також, на відміну від переважної більшості риб, може протягом тривалого часу виживати без води (до половини доби). Відомо, що з настанням сутінків вугор може легко переповзти по траві з однієї водойми в інший. Середній вугор має довжину в 1.5 метра і вагу в 5-6 кг. Все своє життя ця риба проводить в прісній воді, в океан же вугри (крім річкових) мігрують лише для того, щоб відкласти ікру. Їх м'ясо насичене високоякісними жирами, білками, комплексом вітамінів і мінеральних елементів. Риба ця донна і відрізняється хорошим апетитом (харчується переважно ночами) і відмінним зором.