Як залити готовий сайт.

Коли ви освоїли базовий курс сайтобудування , ви вже вмієте створювати інтернет-сторінки. Тепер потрібно розмістити свою сторінку в інтернеті, щоб її могли переглядати інші користувачі. Зробити це не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету
  • - встановлена на ньому програма-браузер
  • - програма LeapFTP 2.6.2
Інструкція
1
Скачайте і встановіть спеціальну FTP-програму, яка дозволить залити сайт на сервер. Цих програм дуже багато. Наприклад, можна використовувати програму LeapFTP 2.6.2. Інші програми схожі з нею в налаштуванні.
2
Отримайте аккаунт на сервері, на який ви збираєтеся завантажити готовий сайт. Сервісів, які надають послуги безкоштовного хостингу, досить багато. Достатньо лише вибрати потрібний. Наприклад, пройдіть реєстрацію на сайті http://www.boom.ru. Перейдіть на обраний сайт, пройдіть процедуру реєстрації.
3
Придумайте логін і пароль, введіть адресу електронної пошти. Далі перейдіть в програму і натисніть кнопку Site Manager. У вікні, в майбутньому будуть перераховані сервера, на яких будуть залиті ваші сайти.
4
Заведіть новий проект, щоб завантажити сайт на сервер. У вікні Site Manager натисніть кнопку Add Site. У вікні, яке з'явилося, напишіть назву сервера. Натисніть ОК.
5
Введіть у правій частині вікна параметри сервера, який відображається в лівій частині вікна. Щоб залити сайт на сервер, заповніть три параметри: Username, Password і IP adress. Логін і пароль введіть той, який ви зареєстрували на сервері. У полі айпі адресу введіть, наприклад, ftp.boom.ru. Натисніть кнопку Apply (Застосувати). Далі натисніть кнопку Connect, чтби з'єднатися з сервером і завантажити готовий сайт. Після того, як з'єднання відбудеться, в правій частині вікна з'являться папки та файли, які є на вашому сайті.
6
Щоб залити сайт на сервер, в лівому вікні відкрийте папку, де знаходяться ваші файли для сайту, виділіть їх лівою кнопкою миші з утриманням CTRL. Перетягніть їх мишкою в праву частину вікна, де знаходяться файли сайту. Почнеться процес копіювання файлів на сервер. Далі перевірте роботу сайту в інтернеті. Зайдіть в програму браузер, введіть адресу сайту.