Як зробити натуральний макіяж.

Переважна більшість дівчат і жінок роблять макіяж особи, звикаючи до нього настільки швидко, що, залишившись раптом без нього, почуваються майже голими. Щоденна практика дозволяє досягти досконалості в цьому занятті. Але навіть гуру макіяж а вважають, що нафарбуватися і при цьому виглядати не нафарбованими надзвичайно складно. І все ж саме техніка натурального макіяж а приваблює все більше і більше прихильників.
Інструкція
1
Для натурального макіяж а вам знадобиться значно більше косметичних засобів, ніж зазвичай, адже найголовніше в цій техніці - ідеально підготувати шкіру. Для цього вам знадобляться зволожуючий крем, коректор, тональний крем або емульсія, олівці і тіні для очей, що мають кремову текстуру, туш, блиск для губ, губна помада, рум'яна, пудра, а також спеціальні кисті. Підготуйте фарбувальні і тонують кошти. Їх відтінки повинні максимально відповідати природним тонам вашої шкіри, губ і брів, трохи посилюючи їх. Обов'язково тестируйте вашу косметику, але не на тильній стороні долоні, як зазвичай, а на тих ділянках шкіри, які і будете фарбувати.
2
На чисту шкіру нанесіть зволожуючий крем, злегка помасажуйте обличчя. Потім на більш темні ділянки - під очима, на внутрішні куточки очей, крила носа, підборіддя - нанесіть коректор (він повинен бути на тон світліше шкіри). Після цього використовуйте тональний крем. Все це треба дуже добре розтушувати. На закінчення покрийте обличчя тонким шаром прозорої пудри, щоб прибрати блиск і закріпити макіяж .
3
Ваші брови повинні бути доглянуті - ніяких стирчать і зайвих волосків. Темним бровам слід тільки надати форму, завдавши крапельку гелю (якщо вони неслухняні), а світлі трохи подкрасьте олівцем.
4
На верхню повіку нанесіть тіні кольору какао, якщо у вас темні очі; або персикові, якщо очі сірі, зелені або блакитні. Розтушуйте тіні до напівпрозорої. На верхню повіку слід також нанести трохи перламутрових тіней кольору слонової кістки і розтушувати. Тонкою лінією підведіть верхню повіку або сірими тінями, або коричневим олівцем. Подовжуючої тушшю, сірою або коричневою, подкрасьте верхні вії, нижні можна не фарбувати.
5
Пофарбувати губи можна двома способами. У першому випадку вам буде необхідна помада якогось фруктового відтінку, знову ж таки, по тону наближена до кольору ваших губ, тільки більш інтенсивна. Помада пояскравіше підійде для вечірнього макіяж а. Другий варіант фарбування особливо добре виглядає на засмаглій шкірі. Нанесіть на губи помаду пастельно-рожевого відтінку або тілесного кольору, а зверху - трохи блиску або бальзаму. Помаду в обох випадках краще наносити пальцем, а блиск - точково, добре растушевивая.
6
Якщо ваше обличчя виглядає блідим, можете також скористатися рум'янами абрикосового або блідо-рожевого кольору. Розтушуйте їх круговими рухами пензлем у верхній частині скул.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5wLYN862YUk