Як зібрати потужний ігровий комп'ютер. Як зібрати комп'ютер самостійно ігровий.

Останнім часом все більше користувачів купують комп'ютерні комплектуючі та збирають потужний ПК самостійно. Це дозволяє економити кошти і досягати максимального співвідношення ціна-якість.
Вам знадобиться
  • - процесор;
  • - відеокарта;
  • - кулер;
  • - плата оперативної плати;
  • - мережева карта;
  • - шейдер v 3.0;
Інструкція
1
Щоб зібрати потужний ігровий комп'ютер, потрібно визначитися з фірмою, яка виробляє процесори і материнські плати. Для ігор найкраще підходить процесор AMD Phenon. Материнська плата повинна бути розрахована під 3 виходи оперативної пам'яті, інтегровану відеокарту, мережеву карту, звукову плату, потужний процесор.
2
Вибираючи процесор, зверніть увагу на кількість ядер. Для сучасних ігор бажано купувати процесор з чотирма ядрами і частотою кожного не менше 2.2 Гц. Обов'язково встановіть додатковий кулер для охолодження процесора.
3
Далі необхідно купити плату оперативної пам'яті. Розраховуйте її обсяг, виходячи з того, яка операційна система буде встановлена на ваш персональний комп'ютер. Windows Vista і Windows 7 споживає мінімум 1 Gb пам'яті, Windows XP використовує 512 Mb віртуальної пам'яті вашого ПК. Для потужного ігрового комп'ютера необхідно придбати мінімум 4 Gb оперативної пам'яті.
4
Важливою складовою майбутнього ігрового комп'ютера є відеокарта. Вона відповідає за якість зображення. Характеристики, на які слід звернути увагу, вибираючи відеокарту, це тактова частота, обсяг віртуальної пам'яті і наявність шейдера 3.0.Для повноцінної роботи сучасних ігор потрібен обсяг віртуальної пам'яті відеокарти не менш 1Gb. Також необхідна обов'язкова наявність шейдера версії 3.0.
5
Встановіть додатковий кулер на відеокарту, так як при нагріванні продуктивність падає.
6
Купуйте мережеву карту, вона необхідна для підключення інтернету або локальної мережі, це важлива складова потужного ігрового комп'ютера.
7
Коли комп'ютер зібраний і готовий до роботи, обов'язково скачайте «свіжі» версії драйверів з сайту виробника. Це підвищить якість роботи відеокарти і процесора.