Як дізнатися пін-код, якщо його забув. Забув пін код сім карти.

Ситуація, коли людина забуває свій пін-код - цілком поширене явище. При продажу сім-карти мобільного телефону, оформленні банківської карти традиційно видається пін-код. Він складається з чотирьох цифр і служить засобом захисту від нелегального доступу до інформації клієнта і його рахунку. Людині, яка його забуває не позаздриш. Але безвихідних ситуацій не буває.
Інструкція
1
Забутий пін-код відновити не вдасться, хіба що знайти документи, що додавалися до сім-карті або банківській карті, в інших випадках мова може йти тільки про отримання нового пін-кода.Для того щоб отримати новий пін-код будуть потрібні документи, що засвідчують особу і документи, що підтверджують, що саме ви були власником даного пін-коду (карти) .Якщо забутий пін-код сім-карти, то можна спробувати його підібрати. Для цього дається три спроби, після чого сім-карта блокується. Її розблокувати допоможе тільки пак-код, який розміщується разом з пін-кодом. Якщо документацію і карту знайти не вдасться, то після десятикратного введення неправильного пак-коду сім-карта заблокується остаточно.
2
При остаточній блокуванні сім-карти слід звертатися до оператора. Тільки оператор мобільного мережі зможе розблокувати сім-карту і видати новий пін-код. При зверненні доведеться доводити, що саме на ваше ім'я була оформлена сім-карта.
3
Якщо забутим виявляється пін-код банківської картки, то ситуація дещо складніша. Цей пін-код, крім вас, нікому відомий не був, і відновити його ні за яких умов не вдасться. При неодноразовому введенні невірного значення пін-коду карта буде заблокована. Для її розблокування необхідно подзвонити в банк (довідкову службу), назвати номер карти, пароль-ідентифікатор, який має бути відображений в договорі при оформленні картки, і зробити заявку про обнулення лічильника невірного введення пін-коду.
4
Обнулення лічильника - все-таки не вихід, оскільки, якщо пін-код так і не буде пригадати, то всі зусилля будуть витрачені даремно. Гроші зняти не вдасться.
5
Найкращий вихід, якщо, звичайно, не потрібне термінове зняття грошей - йти в банк за місцем отримання карти, і робити заявку на перевипуск карти. Її номер збережеться, але фактично карта буде інший, відповідно і пін-код буде іншою.
Зверніть увагу
Все-таки, звичайно, пін-код краще не забувати або не втрачати документи, де він зафіксований. Коли блокується доступ до телефону, ситуацію можна виправити тільки за допомогою відновлення коду або заміни сім-карти. З банківськими картами, службовцями для зняття грошей, в питанні функціональності дещо простіше. Навіть із заблокованої карти можна отримати гроші, але тільки тоді, коли вона блокується у зв'язку з неодноразовим введенням невірного пін-коду. Вона розблокується опівночі за московським часом, і тільки після цього, пред'явивши паспорт, в відділенні банку можна буде зняти гроші. Конкретні вимоги до отримання грошей по заблокованій карті необхідно уточнювати в банку. Тільки з заблокованої картки Maestro гроші ні за яких умов зняти не представляється можливим, вона повністю прив'язується до пін-коду. Так, що в цьому випадку карту доведеться міняти із збереженням особового рахунку та отримувати новий код.