Як зшити болеро по викрійці. Болеро форма.

Маленькі кофтинки-болеро стрімко набирають популярність не тільки у дорослих, але і у дітей. Вони надають поряд закінчений вигляд, зігрівають руки, якщо наряд декольтована, завжди виглядають стильно. Болеро добре виглядає не тільки з ошатними сукнями, але і з майкою і джинсами. Все залежить від тканини, з якої виконано болеро.
Вам знадобиться
  • - вибрана тканина
  • - нитки
  • - форма жилета або кардигана
  • - крейда
  • - сантиметр
  • - при бажанні прикраси у вигляді страз, намистин або аплікацій
Інструкція
1
Визначте, доповненням якого наряду буде служити ваше болеро. Рукава у болеро можуть бути як короткими, на три чверті і довгими. Якщо це весільну сукню з глибоким декольте, то вам не обійтися без болеро з атласу, якщо це теплу пору року, а взимку без хутряної кофтинки-болеро. Зробити це можна у відповідності з нарядом нареченої, кольором і стилем сукні та інших аксесуарів.
2
Знайдіть викрійку будь-якого прилеглого жакета, це можна знайти в будь-якому журналі по шиттю. Викрійку вибирайте під свій розмір. Щоб перевірити це, виміряйте об'єм грудей і звірте з даними викрійки. Якщо дані збігаються, переходьте до наступного кроку.
3
Перенесіть викрійку на папір. Виберіть довжину майбутнього болеро, зробіть коротше полички і спинку викрійки. Полички зробіть вже приблизно на 10 см і округлятимете від бічної лінії до лінії горловини. Для того, щоб побудувати викрійку рукава, слід визначити довжину руки. Довжина рукава може варіюватися за вашим бажанням.
4
Виріжте те, що у вас вийшло - це ваша викрійка болеро і розташуйте її на тканині. Визначте, як розташовуються поперечна і часткова нитка .. Обведіть викрійки дрібному або спеціальним маркером для кравців і прикріпіть викрійки голками. Вирізаючи деталі з тканини, не забудьте залишити по два сантиметри припуску на шви по краю спинки, рукавів і низу поличок і по сантиметру в інших місцях.
5
Приберіть викрійки з паперу з тканини. Прикладіть частині спинки і полиць лицьовими сторонами по відношенню один до одного і змітайте шви по плечах і бокові шви. Тепер потрібно провести примірку. Якщо виріб добре сидить на моделі - ви все зробили правильно. Можете зшити рукава і втачать їх а пройми. Край рукавів і низ болеро загніть на півсантиметра два рази і зшийте на машинці.
6
Поміряйте болеро. Якщо є бажання, кофточку можна прикрасити намистинами, стразами або мереживом. Якщо це ошатне болеро, можна зробити рукава з воланами або рюшами для додання легкості поряд.
Зверніть увагу
Уважно знімайте мірки для викрійки.
Корисна порада
Якщо не вмієте шити, а бажання мати кофточку болеро є - зверніться в майстерню з пошиття, там вам допоможуть.