Як підключити кермо до ПК.

Сучасні персональні комп'ютери дозволяють підключити досить багато пристосувань і пристроїв, багато з яких перетворюють його на справжнісінький ігровий центр. Без сумніву всілякі джойстики, геймпеди та інші ігрові пристрої зроблять ваш комп'ютер улюбленим місцем не тільки дітей, а й багатьох дорослих. Далі ми розглянемо, як підключити до вашого комп'ютера таке популярне доповнення, як кермо , що дозволяє відчути себе справжнім гонщиком.
Інструкція
1
Придбайте кермо . Це перше, що потрібно зробити. Прийдіть в магазин комп'ютерної техніки, виберіть найбільш придивилася модель і поговоріть з продавцем на її рахунок. Що потрібно запитати? Чи виникали проблеми з цією моделлю у споживачів, повертали її на гарантійний ремонт, чим вона краще аналогічних пристроїв тієї ж цінової категорії, якщо в місті сервісний центр даного виробника, який термін гарантійного обслуговування, що йде в комплекті і т.д.
2
З'ясуйте в магазині, до якого типу порту проводиться підключення керма. Сучасні моделі, як правило, підключаються до порту USB, але можуть бути різні варіанти. Тому уточніть безпосередньо в магазині, щоб у разі необхідності скоригувати свій вибір і віддати перевагу тому керму, підключити який буде менш проблематично.
3
Подивіться, якщо у вашому комп'ютері вільні USB порти. Принаймні один порт знадобитися, щоб підключити кермо . Якщо комп'ютер перебуває у вашій експлуатації досить тривалий час, то не виключено, що всі його USB порти зайняті підключеними принтером, веб-камерою, сканером, модемом і т.д. Щоб не виробляти багаторазові зайві маніпуляції з перепідключеннями, придбайте в тому ж магазині USB-хаб, який дозволить в один порт підключити декілька пристроїв.
4
Підключіть куплений кермо . Ця операція не повинна виявитися занадто складною, якщо ви методично виконували рекомендації викладених вище пунктів. Щоб зробити установку керма, досить вставити штекер у відповідний роз'єм і можна сміливо насолоджуватися гонками. Не поспішайте бігти в сервісний центр з скаргами на несправність недавнього придбання, якщо в якийсь із ігор не вдається його застосувати. Дана гра може просто не підтримувати цей пристрій.
Сьогодні у будь-якого користувача ПК є можливість підключити величезна кількість девайсів до свого «мікросхемного» одному. Підключення спеціального керма з педалями дозволить відчути себе в світі віртуального насолоди, т.к. в останні роки даний напрямок не стоїть на місці, а постійно рухається.
Вам знадобиться
  • - IBM PC-сумісний комп'ютер;
  • - комп'ютерний кермо.
Інструкція
1
Останні новинки цієї промисловості дозволяють при попаданні коліс автомобіля в бруд або при їх зносі повідомляти про це водія. Яким чином кермо може це робить? Що не наїсти прямим - створює вібрацію в усій рульовій колонці. Але для правильної роботи цього пристрою, його необхідно, в першу чергу, встановити і налаштувати, т.к. кожна гра виносить свої вимоги таким девайсам.
2
Перш за все, вам необхідно з'ясувати, як здійснюється підключення автомобільного керма до комп'ютера. Останні моделі підтримують підключення по USB, тим більше зовсім недавно в «світло» вийшла нова технологія - USB 3.0, що може значно збільшити швидкість доступу до додаткових пристроїв. Якщо у вас не найновіша версія керма і вона не підтримує підключення по USB, а потрібного роз'єму вами не було виявлено, придбайте спеціальний перехідник.
3
Після визначення типу підключення потрібно переконатися в наявності вільних USB-портів. Як ви знаєте, що зараз велика кількість пристроїв випускаються з інтерфейсом USB. Якщо ви виявили, що вільних роз'ємів не виявилося або він всього один, спробуйте приєднати до комп'ютера спеціальних роздільник (hub).
4
Не забудьте, що для виявлення і правильної роботи необхідно встановити драйвера, які, як правило, йдуть в комплекті (на CD-диску). Але якщо їх не було, отже, вони не потрібні або їх можна легко скачати з інтернету - відкрийте в браузері веб-сторінку виробника і перейдіть до розділу завантажень, вказавши свою модель (є в інструкції по застосуванню).
5
Також не варто забувати про те, що спочатку ви підключаєте кермо, а потім включаєте гру, інакше в настройках управління геймпада може не виявитися. Зверніть увагу, що багато моделей при правильному підключенні включають індикацію, наприклад, на рулях деяких виробників є шкала натискання на педаль газу.
6
Після запуску гри перейдіть до налаштувань контролера (управління) і вкажіть геймпад, як альтернативу клавіатурі. Тут же можна налаштувати призначення багатьох кнопок. Пам'ятайте, що для такого пристрою не існує педалі «зчеплення», тому його необхідно налаштовувати, вказавши як даної педалі якусь із незадіяних кнопок.