Як вибрати крем для очей.

Шкіра навколо очей - саме делікатне місце на обличчі людини, адже вона найтонша, під нею немає жирового прошарку і м'язів, які могли б підтримати її пружність. Вона схильна розтягуванню і схильна до набряків, та ще й піддається великому навантаженні, коли змінюється міміка обличчя. Тому правильний догляд ній особливо важливий.
Інструкція
1
Визначтеся, яку проблему ви хочете вирішити за допомогою крему для очей . Залежно від цього зупиніть свій вибір: для набряклих запалених вік - на охолоджуючих гелях і масках; для боротьби з мішками під очей ами - на сильнодіючих крему х, які можуть зробити шкіру більш еластичною; для видалення темних кіл - на осветляющих крему х з UV-фактором; для розгладження дрібних зморшок - на зволожуючих крему х з вмістом антіоксідантов.Помніте, що є і креми більш широкого спектру дії, але якщо виробники обіцяють позбавити вас більше, ніж від двох проблем, такий крем можете поставити назад на полку. Не старайтесь вирішити всі проблеми швидко і відразу. Вирішіть для себе, що в даний момент є для вас самим важним.Обично креми класифікуються на денні, нічні і широкого спектру дії. Кожен з них повинен бути у вашому арсеналі.
2
Зверніть увагу на те, для якого віку призначений даний крем - не підходящий для вашого віку може тільки нашкодити.
3
Уважно прочитайте етикетку - різні активні речовини, які входять до складу крему, роблять різний вплив на шкіру очей . Особливо звертайте увагу на те, чи є якісь речовини в кремі, які можуть вам зашкодити. Наприклад, кофеїн підтягує шкіру, але може її збезводнити; стеарати забивають пори і надають тьмяний вигляд шкірі; пропілен гліколь може викликати алергію і які-небудь токсичні реакції і т.д.
4
При огляді упаковки шукайте напису про те, чи пройшло засіб офтальмологічний контроль і чи безпечно для людей, які страждають від алергії. Звичайно, від індивідуальних негативних проявів крему ви все одно не застраховані, тому, купуючи крем, беріть пробники і тестируйте їх, наносячи на шкіру біля брови або вилиці. Якщо виникло подразнення, утримайтеся від покупки.
5
Зверніть увагу на термін придатності і дату виробництва крему. Майте на увазі, що багато виробників, щоб знизити можливість появи алергічних реакцій, стали відмовлятися від включення в зміст крему хімічних консервантів, а це зменшує час зберігання.
6
Іноді вирішення питання про вибір крему краще надати хорошого косметолога: він зможе підібрати крем з урахуванням індивідуальних особливостей і стану вашої шкіри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iCH6xEwiFPc
Зверніть увагу
Не купуйте для очей звичайний крем, який призначений для шкіри обличчя.