Як зупинити посивіння.

Посивіння волосся, що перестало бути в наш час проблемою виключно літніх людей, відбувається внаслідок того, що зникає пігмент меланін, відповідальний за їх колір. Колір волосся також може стати сірим через зміненого кута заломлення світла, пов'язаного з появою в структурі волоса повітряних просторів. Іншими чинниками, що викликають посивіння, є спадковість, різні хронічні захворювання, недоліки в харчуванні і слабкий стан нервової системи.
Інструкція
1
У разі раннього посивіння волосся приймайте 5 разів на день до прийняття їжі настій з листя дводомної кропиви. Вживайте настій з 2 столових ложок листя, змішаних з 0,2 літра окропу, порціями по 1/4 або половині склянки. Протипоказаннями для застосування препаратів кропиви дводомної є гінекологічні кровотечі, поліпи і пухлинні захворювання матки та яєчників.
2
Передчасне випадання волосся і появу сивини запобігає проста маска з часниковою кашки. Втирайте цю масу в шкіру голови за 2:00 до миття волосся. Укутайте голову рушником, після добре промийте волосся. Застосовуйте маску курсами по 2-3 місяці. Людям, які мають сухе волосся, рекомендується змішувати часник з рослинним маслом.
3
посивілим волоссям неможливо повернути початковий колір. Але якщо посивіння є наслідком впливу несприятливих зовнішніх факторів або захворювань обміну речовин, можна спробувати призупинити процес і відновити природний колір волосся. Перш за все, забезпечте собі повноцінне збалансоване харчування, уникайте несприятливого впливу на волосся і весь організм в цілому, 3 рази на рік курсами тривалістю в 1-2 місяці приймайте фолієву кислоту і вітаміни А, В, С і Е.
4
З народних засобів практикуйте втирання відвару з листя і коріння кропиви. Для його приготування необхідно настояти 50 грамів кропиви в півлітра води і напівлітрі оцту. Отриману суміш прокип'ятіть протягом півгодини. Втирайте відвар в шкіру голови протягом декількох днів.
5
Щоб зміцнити волосся при їх ранньому посивінні, використовуйте відвар з суміші коренів лопуха з насінням кропу. Змішайте дві столові ложки коренів лопуха з півлітра води. Поставивши суміш на вогонь, прокип'ятіть її доти, поки половина обсягу не випарується. Додавши дві чайні ложки насіння кропу, залиште суміш настоюватися на 2-3 години. Проціджений відвар необхідно втирати в шкіру голови двічі на день протягом 2-3 місяців.
Не завжди волосся біліють в зрілому віці. Часто сивина приходить в молодості, коли її цілком могло і не бути. Це може бути наслідком генетичної схильності або сигналізувати про брак якихось потрібних речовин в організмі.
Інструкція
1
Волос постійно отримує від організму цілий набір поживних речовин, необхідних йому для того, щоб бути міцним, блискучим, а також мати колір. Це амінокислоти, білки і т.д. За окрашивающие пігменти відповідають клітини-меланоцити. Коли їх бракує, коли процес доставки потрібних речовин порушений, волосся стає безбарвним. Таким чином, щоб зупинити посивіння, першим ділом проаналізуйте свій раціон. В ньому має бути достатньо вітамінів, мікроелементів і білків. Крім м'яса, білок міститься в бобових, багато його в водоростях спіруліни і т.д. Він необхідний організму для будівництва буквально все - зростання кісток, нігтів, волосся. Саме тому у багатьох дівчат, котрі вибрали неправильну і виснажуються дієту, з'являється передчасна сивина.
2
Зробіть своє життя більш гармонійним і радісним. Часті стреси призводять до посивіння волосся, так як спазмируются судини, по яких до шевелюрі доставляється харчування. Іноді сивина, що утворилася внаслідок переживань, оборотна і може пройти, коли ситуація нормалізується. Спазмування судин може відбуватися і при переохолодженні. Тому в холодну пору року завжди носіть шапку.
3
Косметичні засоби догляду за волоссям хоч і не так важливі, як харчування і душевний спокій, але теж вносять свій вклад. Якщо є можливість, краще якомога більше користуватися натуральними засобами для миття і зміцнення волосся. Ополіскування відварами трав, маски з кефіру, меду, рослинних масел дуже корисні. У разі передчасного посивіння особливо гарна кропива, настій якої можна застосовувати для миття або фарбування. Іноді вона допомагає хоча б частково повернути натуральний колір. Настій кропиви також можна щодня втирати в шкіру голови.