Як відкрити магазин фруктів.

Тенденція до здорового харчування прогресує з кожним роком. Багато хто прагне вживати якомога більше фруктів , проте далеко не завжди є можливість придбати якісну продукцію. Відкриття фруктів ого магазина з хорошим асортиментом може стати вигідним напрямком власного бізнесу.
Вам знадобиться
  • - Приміщення;
  • - капітал;
  • - обладнання.
Інструкція
1
Оберіть приміщення для роботи. В даному випадку ключову роль відіграє прохідність, оскільки навряд чи за вашим товаром клієнти поїдуть спеціально. Це може бути і окремо розташована будівля в жвавому районі, і невеликий павільйон біля зупинки, і відділ у великому магазині. Зверніть увагу на наявність поруч великих торговельних мереж з аналогічним товаром, так як фруктів ий відділ супермаркету може скласти вам найбільшу конкуренцію.
2
Отримайте дозвіл санітарно-епідеміологічної служби. Вирішіть всі адміністративні питання, а також проблеми вивозу сміття, каналізації, опалення, охорони.
3
Знайдіть постачальників продукції. Оскільки товар відноситься до категорії швидкопсувних, потрібно бездоганна система логістики. Ви повинні своєчасно поповнювати товарні залишки, стежити за свіжістю фруктів і при цьому не допускати відсутності тих чи інших позицій. Постарайтеся налагодити відносини з постачальниками так, щоб завозити сезонні фрукти одними з перших у вашому районі.
4
Придбайте торгівельне обладнання: лотки, кошики, ваги, столи. Обладнання може бути самим простим і недорогим, адже красу прилавків ви будете створювати за допомогою самих фруктів . Не використовуйте для декору муляжі фруктів тільки тому, що вони часто виглядають привабливіше натуральних, в той час як штучна зелень цілком може стати в нагоді.
5
Зробіть викладку, яка привертала б увагу покупців. Фрукти повинні бути чистими і апетитними. Вітрина буде виглядати гармонійніше, якщо ви продумаєте і колірні контрасти, що створюються за допомогою різних сортів. Якщо в асортименті є зелень і овочі, комбінуйте їх таким чином, щоб у покупця виникло бажання купити відразу кілька позицій. Незнайомі обивателю фрукти можете супроводити інформаційними буклетами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y6gsH53_q8I
Корисна порада
Перед великими святами завозьте кілька видів екзотичних фруктів, здатних зберігатися більше 10 днів, наприклад, рамбутан або мангостін. В даному випадку націнка на них може бути дуже велика.