Як задати параметри сторінки.

Параметри сторінки визначають, як буде виглядати документ після виведення його на друк. Опції настройки цих параметрів є практично в кожній програмі, в якій передбачена робота з принтером. Однак не кожна з програм дозволяє зберігати ці настройки разом з документом, як це робить, наприклад, текстовий процесор Microsoft Word.
Інструкція
1
Відкрийте документ, для якого треба задати параметри сторінок. Для докладної розмітки сторінок зовсім не обов'язково використовувати саме ту програму, в якій був створений документ. Наприклад, файли, збережені в стандартному Блокноті Windows, без проблем відкриються текстовим процесором Microsoft Word.
2
Знайдіть в меню програми розділ, що відноситься до налаштувань параметрів друку. Наприклад, в Microsoft Word 2007 треба перейти на вкладку «Розмітка сторінки», де розміщена група команд, яка так і називається - « Параметри сторінки». В текстовому редакторі NoteTab доступ до відповідних налаштувань можна отримати через розділ File в меню, клацнувши пункт Page Setup. Деякі програми не мають власних інструментів для настройки цих параметрів, а використовують драйвер принтера. В цьому випадку треба натиснути клавіші відправки документа на друк (CTRL + N) і після цього відкриється вікно вибору принтера, в якому буде і кнопка, що відкриває доступ до налаштувань параметрів сторінки.
3
Внесіть потрібні зміни розміщення документа на сторінках. Наприклад, в Microsoft Word 2007, розкриваючи випадають списки на кнопках «Поля», «Орієнтація», «Розмір», «Колонки» ви можете вибрати потрібні значення відступів між текстом і краєм друкованого аркуша, книжкову або альбомну орієнтацію сторінок, один із стандартних форматів аркушів, друк тексту в потрібне вам кількість колонок. Якщо підходящого вам значення немає, то в кінці кожного списку, що випадає (крім орієнтації сторінок) є пункт, клацанням по якому відкривається вікно більш докладних настройок.
4
В інших редакторах набір налаштувань може відрізнятися. Наприклад, в редакторі NoteTab додатково можна задати ще заміну шрифта, використаного в оригінальному документі. А якщо програма для установки параметрів використовує драйвер принтера, то з'явиться можливість задати пропорційну зміну розмірів сторінки в процентах.