Як розібрати плеєр.

Домашньому майстру доводиться ремонтувати не тільки мобільні телефони, але і MP3- плеєри . По порядку розбирання вони дещо відрізняються від телефонів. Використовуваний при цьому набір інструментів також має свої особливості.
Вам знадобиться
  • - Таксофонна картка;
  • - набір викруток для телефонів.
Інструкція
1
Якщо перед вами апарат виробництва фірми Apple, самостійної його розбиранням краще не займайтеся. Також не ремонтуйте самостійно плеєри , у яких ще не закінчився гарантійний термін.
2
Заздалегідь виготовте спеціальний інструмент для відкривання корпусів без пошкодження їх країв. Для цього візьміть використану таксофонну картку і заточите будь-яким доступним вам способом один з її країв.
3
Якщо ви раніше займалися ремонтом мобільних телефонів, то у вас вже є призначений для цього спеціальний набір викруток. За відсутності такого набору придбайте його, але не на ринку, а в магазині запчастин до телефонів. Там він нерідко майже в десять разів дешевше.
4
Перед тим, як розбирати плеєр, здійсните його безпечне відключення від комп'ютера (в Linux - командами umount і eject), від'єднайте його від порту фізично, вимкніть його живлення, а при наявності знімних карт пам'яті і батареї - зніміть їх.
5
Знайдіть на задній стінці апарату все гвинти і викрутити їх. Запам'ятайте або замалюйте, який з них де знаходився. Складіть їх у банку або прикріпіть до магніту.
6
Знайдіть додаткові гвинти в акумуляторному відсіку, під наклейками, і т.п. Пам'ятайте, що видалення або протиканіе наклейки позбавляє вас права на гарантійний ремонт плеєра.
7
Інструментом, виготовленим з таксофонної карти, акуратно відокремте одну половину корпусу від іншої. Не намагайтеся потім різко розтягнути половинки, щоб не відірвати від плат будь-які проводи, шлейфи.
8
Якщо батарея є вбудованою, відразу після того, як ви відкрили плеєр, відключіть її, запам'ятавши полярність. Не замикайте її накоротко.
9
Знайдіть і усуньте несправність. Знімаючи будь-які деталі, запам'ятовуйте, як вони були встановлені і яка була черговість їх зняття. Якщо батарея вбудована, після ремонту підключіть її назад, дотримуючись полярності. Зберіть апарат в зворотному порядку.