Як поєднати відео з музикою. совмeщeніe видe і музики.

Нарешті дійшли руки до сімейного відеоархіву? Збираєтеся змонтувати всі плівки, порошаться на полицях кілька років, в один великий фільм про свою сім'ю? Тоді вам не обійтися без деяких навичок роботи з відеоредакторами. Наприклад, вам потрібно навчитися монтувати відео під музику, тому що жоден фільм про сім'ю не обійдеться без хорошого відеокліпу.
Вам знадобиться
  • - відеокамера;
  • - комп'ютер;
  • - Adobe Premier Pro;
  • - mp3
Інструкція
1
Встановіть на свій комп'ютер програму Adobe Premier Pro. Оцифрує плівки з відео. Для цього приєднайте свою камеру до комп'ютера за допомогою шнура 1394. На вашій камері повинен бути спеціальний роз'єм, який дозволить це зробити. Якщо ваша камера пише на жорсткий диск або miniDVD - просто скопіюйте інформацію на комп'ютер.
2
Запустіть вікно для захоплення відео за допомогою натискання клавіші F5 або натискаючи послідовно «File», «Cupture».
3
Запустіть програму Adobe Premier Pro. Імпортуйте в проект все відеофайли, який оцифрували або скопіювали на комп'ютер. Програма розмістить їх у вікні «Project». Потім переміщайте необхідний відеофайл у вікно перегляду (з двох вікон, які відкриються в інтерфейсі воно знаходиться ліворуч).
4
Переглядайте відеофайли, відзначаючи сірими дужками (вони знаходяться на панелі управління поряд з кнопками «Play», «Stop») фрагменти, які ви збираєтеся використовувати у своєму фільмі. І які хочете змонтувати разом з музикою . Переміщайте виділені фрагменти на «Timeline» (доріжку для роботи з відео, вона розташовується під відео).
5
Імпортуйте в проект музичний файл, який збираєтеся використовувати в своєму відеокліпі. Для завантаження mp3-файлу в проект натисніть «File», «Import», виберіть файл. Програма помістить його у віконце «Project». Перетягніть файл на доріжку для аудіо, вона знаходиться під відеодоріжці.
6
Слідкуйте за тим, щоб зміна музичного ритму збігалася із зображенням. Для цього зробіть кілька варіантів монтажу. Вибирайте найбільш вдалий. Після того, як монтаж буде закінчений, перегляньте фінальний варіант у вікні перегляду (праворуч).
7
Тисніть «File», «Export». Виділіть змонтоване на таймлайн відео за допомогою великої сірої дужки (вона знаходиться над «Timeline») Виберіть настройки для відео DV-PAL, для аудіо - 48000hz. Дочекайтеся, поки програма прорахує відео.
Зверніть увагу
Не завершуйте процесу прорахунку відео, дочекайся, поки програма завершить його, тільки після цього переглядайте отримане відео.
Корисна порада
Не забудьте вказати шлях, куди збираєтеся зберігати отриманий відеокліп.