Як зав'язати слінг з кільцями.

Про зручність слінгів для матусь та їх комфорті для малюків знають усі, кому близька концепція природного батьківства. Але багато батьків змушені відмовитися від слінга через те, що навіть продавці-консультанти в магазині не здатні пояснити, як його зав'язувати.
Інструкція
1
Отже, ви зупинили свій вибір на різновиди слінгу з кільцями. Візьміть в одну руку кільця, а в другу - край полотна так, щоб у вас з кулака звисав невеликий «хвостик». Їм ми й будемо оперувати.
2
Тепер сосборена тканину в руці «гармошкою». Перевірте, щоб складки вийшли акуратними. Краї слінгу не повинні перехльостує. Серединка провисає м'якими рівномірними складками.
3
Всуньте «хвіст» знизу вгору в обидва кільця. Простежте, щоб тканина не перекрутилася, адже в провисаючої серединці розташується немовля.
4
Тепер роз'єднаєте кільця і Протягніть "хвіст" слінгу зверху вниз в утворену щілину між ними. У вас повинно вийти так, що тканина покриває одне кільце і пірнає під друге.
5
Розправте слінг, потягнувши в сторони - тканину перестане ковзати, упершись в замок з кілець. Значить, у вас все вийшло правильно. За допомогою такого замка ви зможете швидко регулювати висоту слінга, моментально підлаштовуючи під різні положення малюка.
6
Залишилося правильно одягнути слінг. Візьміть його так, щоб звисаючий «хвіст» був спереду. Просмикніть руку і голову через слінг, опустивши його на інше плече. Кільця при цьому повинні опинитися в районі ключиці. Так ви зможете підтягувати або розпускати полотно буквально однією рукою, підтримуючи дитини другий.
7
Розправте складки на спині, щоб полотно лягло рівно. Натянувшейся, тканина буде щільно облягати спину, не натираючи. Розгладьте тканину на плечі, щоб навантаження распрелелялась рівномірно. Чим краще розправити, тим краще розподілиться вага дитини, і тим легше вам буде його носити! Не забувайте періодично чергувати плечі при носінні слінга.
8
Зручна колиска для вашого малюка готова! Незважаючи на зручність використання слінгу, не прагнете відразу ж "переселити" в нього малюка на весь день. Привчайте дитину до знаходження в слінгу поступово, протягом деякого часу.
Зверніть увагу
Підтримуйте малюка, регулюючи слінг.
Корисна порада
Перевірте при покупці слінгу, щоб до нього додавалася інструкція.