Як виправити робочий стіл. Як виправити шрифт на комп'ютері.

Робочий стіл - область, яка з'являється перед вами після включення комп'ютера і завантаження операційної системи. Саме звідси починається ваша робота з усіма файлами і папками, наявними на комп'ютері. З тих чи інших причин налаштування вашого робочого стіл а можуть збитися. Виправити робочий стіл, весь його вигляд, можна за пару хвилин.
Інструкція
1
Вся робота по виправленню зовнішнього вигляду робочого стіл а проходитиме в вікні «Властивості: Екран». Викликати це вікно нескладно. Клікніть на вільній від папок і файлів області робочого стіл а правою кнопкою миші і виберіть в випадаючому меню рядок «Властивості» (вона йде останньою в списку команд). Клацніть по ній клавішею миші.
2
Налаштуйте дозвіл екрана. Від нього в цілому залежить зовнішній вигляд робочого стіл а, розмір іконок і шрифтів, ефект наближеності або віддаленості об'єктів на екрані монітора. Для цього перейдіть на вкладку «Параметри» (крайня з правого боку), якшо по ній лівою кнопкою миші. За допомогою "повзунка" в розділі «Дозвіл екрану» встановіть дозвіл, зручне для вашого сприйняття.
3
Вкладка «Оформлення» відповідає за колір панелі меню «Пуск» і колірну гамму папок. Користуючись рядками меню, що випадає, виберіть комфортне для погляду колірне рішення. У верхній частині вікна ви побачите, як виглядатиме нове оформлення. Налаштуйте ефект тіні, скориставшись кнопкою «Ефекти». Більш детально пропрацювати і налаштувати вигляд вікон можна за допомогою кнопки «Додатково». Встановіть читаний розмір шрифту.
4
Вкладка «Заставка» відповідає за те, як буде виглядати ваш робочий стіл при паузі в роботі (тобто тоді, коли комп'ютер включений, але ви не користуєтеся мишею і не здійснюєте введення з клавіатури ). Якщо в поле заставки стоїть значення (Немає), через певний час екран просто згасне, якщо вибрано інший значення - буде використана анімована тема. Встановити кількість хвилин, після закінчення яких на екрані з'явиться заставка, можна в поле «Інтервал».
5
Вкладка « Робочий стіл» відповідає за тему робочого стіл а, тобто той малюнок, який встановлений у вас в якості фону. Його можна вибрати зі списку в розділі «Шпалери» або встановити власну тему, вказавши шлях до неї через кнопку «Обзор». Якщо такого малюнка немає, робочий стіл буде залитий однотонним фоном. Колір фону можна вибрати з випадаючого меню розділу «Колір». Якщо в палітрі немає потрібного вам кольору, натисніть на кнопку «Інші», щоб розгорнути всю палітру.
6
Вкладка «Тема» відповідає за оформлення робочих областей операційної системи в цілому (папок, фону, кольору вікон, виду, розміру шрифтів та інше). Нею добре користуватися тоді, коли вас все влаштовує в певній темі. Якщо ж ви хочете зробити тему більш індивідуальною, виставте на цій вкладці «базу», а все інше налаштуйте за допомогою інших вкладок за власним смаком. Якщо ви завантажили тему, наприклад, з інтернету, можете встановити її за допомогою цієї ж вкладки. У випадаючому меню клікніть на сходинці «Обзор» і вкажіть шлях до теми.
7
Щоб завершити роботу з вікном «Властивості: Екран», натисніть кнопку «Застосувати» (це збереже внесені вами зміни) і кнопку «ОК» або клікніть лівою кнопці миші по значку «Х» у правому верхньому кутку вікна.