Як перевести гроші в Петербург.

Допомагати своїм близьким можна навіть на відстані. Зараз існує безліч способів переказу грошових коштів в різні міста і країни. Виберіть той, який підходить саме вам.
Інструкція
1
Якщо ви знаходитесь на території Росії, перевести гроші в Санкт- Петербург можна за допомогою Пошти Росії, тим більше що її відділення є навіть в самих маленьких куточках країни . Зайдіть у відділення Пошти Росії і знайдіть вікно з послугою «КіберДеньгі» (грошові перекази). Для відправки грошових коштів в Санкт- Петербург вам необхідно пред'явити свій паспорт і назвати дані одержувача грошових коштів. При цьому виберіть форму, в якій будуть видані кошти: ваш близький може отримати готівку, або вам буде зручніше поповнити його розрахунковий рахунок, при цьому грошовий переказ буде безготівковим. Ви так само можете вибрати, як перевести гроші : віддати їх готівкою або списати зі свого розрахункового рахунку. Час переказу грошових коштів коливається від 1 до 5ти днів, в залежності від суми переказу і відстані між населеними пунктами. Максимальна сума одноразового перекладу повинна складати не більше 500 тисяч рублів. При грошовому перекладі з вас стягується комісія, розмір якої залежить від суми переказу.
2
Відділення Пошти Росії в крупних містах пропонують скористатися системою термінового переказу грошових коштів «Форсаж». Дана послуга дозволить вашому знайомому в Санкт- Петербург е отримати гроші вже через кілька хвилин після вашого перекладу. Для здійснення транзакції обом сторонам достатньо пред'явити свій паспорт. Врахуйте, що дана форма грошових переказів використовує тільки готівкові гроші . Комісія і податки так само є обов'язковими; їх розмір залежить від суми переказу.
3
Перевести гроші в Санкт- Петербург можна з території будь-якої країни. Скористайтеся сервісом Western Union, їхні відділення є практично в кожному місті. Для здійснення операції вам необхідно пред'явити паспорт, назвати повне ім'я одержувача перекладу і передати необхідну суму готівкою. У деяких відділеннях компанії вам буде потрібно контрольний номер переказу (КНДП). Квитанцію з цим номером ви отримаєте після оплати комісії за переказ. Повідомте одержувачу номер (КНДП). Через кілька хвилин при пред'явленні паспорта ваш знайомий в Санкт- Петербург е отримає готівку гроші .