Як написати резюме для вчителя.

У сучасному суспільстві при пошуках роботи необхідно надати резюме . Резюме - це візитна картка кожного претендента, в якому вказані всі необхідні дані про нього, його професійні та людські якості. Написати резюме для вчителя також не складно, як і для будь-якого іншого претендента.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, інтернет, принтер, папір А4, ручка, документи
Інструкція
1
Скачайте стандартний бланк резюме в інтернеті.
2
Відкрийте бланк і почніть редагування.
3
Посередині введіть ваше прізвище ім'я та по батькові. Не пишіть в якості заголовка слово «Резюме». Воно в документах ніколи не фігурує.
4
Також посередині вкажіть повністю вашу адресу за пропискою (індекс, область (край), місто (округ), населений пункт, вулицю, будинок, корпус, квартиру).
5
Впишіть вашу дату народження у форматі "5 січня 1975".
6
В графі «Мета» опишіть, для чого вам необхідна дана робота, якими навичками, якостями ви плануєте передати дітям, а далі вашим учням. Вкажіть, учителем якої категорії ви є. Наприклад: «Учитель вищої категорії з 23-річним стажем педагогічної роботи. Прагнення реалізувати творчі можливості, передати морально-духовні якості дітям, збагатити світ розумним високо духовним підростаючим поколінням ». Так виглядає мета в резюме вчителя.
7
В графі «Досвід роботи» впишіть в зворотному хронологічному порядку ваші місця роботи (в нашому випадку освітні установи). Вкажіть дату надходження на роботу і дату звільнення, назва навчального закладу, місто, де воно знаходиться, займану должность.Опішіте ваші функціональні обов'язки на займаній посаді.
8
В графі «Освіта» напишіть роки початку і закінчення навчального закладу, його назва, факультет, на якому ви навчалися і отриману професію. Обов'язково вкажіть додаткову освіту і навички, якщо такі є. При прийомі на роботу курси підвищення кваліфікації цінуються.
9
В графі «Досягнення» вкажіть, якими нагородами ви володієте, наскільки ваші учні просунулися в процесі навчання вашими методами.
10
В графі «Особисті якості» вкажіть ваші ділові та людські якості. Приміром: «Відповідальна, пунктуальна, творча та т.п.»
11
В графі «Контакти» вкажіть контактну інформацію про себе (прізвище, ім'я та по батькові, e-mail, телефон для зв'язку).