Як зменшити коліна. прибрати обсяг колін.

Стрункі коліна помітно прикрашають ноги, проте схуднути в колінах дуже нелегко, адже коліно - це суглоб, і щоб позбавитися від жиру в цій області, необхідно загальне схуднення організму. Існують спеціальні вправи, виконавши які, можна значно зменшити коліна .
Інструкція
1
Сядьте на край стільця, упріться ступнями в підлогу і починайте повільно випрямляти праву ногу. Повторіть 50 разів, а потім поміняйте ногу. Виконуйте вправу ретельно, не робіть махи по інерції.
2
Встаньте на підлогу, злегка зігніть ноги в колінах і упріться в них руками. Виконайте по 15-20 обертань у кожну сторону.
3
Розставте ноги і повторіть попередню вправу.
4
Встаньте на шкарпетки і протягом п'яти хвилин крокуйте на місці, поступово прискорюючи темп.
5
Тримаючись за опору, виконайте наступну вправу: стоячи на правій нозі, підніміться на шкарпетці. Потім повторіть вправу для лівої ноги. Повторити 15-20 разів.
6
Встаньте прямо, візьміться за опору і підніміть праву ногу до прямого кута з тулубом. У такому положенні зігніть ногу в коліні 15-20 разів, після цього поміняйте ногу і виконайте вправу для лівої ноги.
7
Ляжте на спину, з'єднайте стопи. Плавно зводите і розводите коліна , не рухаючи стопи. Повторіть вправу 15 разів.
8
Встаньте рівно, покладіть руки на пояс, поставте ноги разом, розводите ноги за рахунок шкарпеток і п'ят. Повторіть вправу 40 разів.
9
Встаньте прямо, опустіть руки вздовж тіла, зігніть праву ногу в коліні і плавно підтягніть її до живота, при необхідності допомагаючи собі рукою. Поміняйте ноги і повторіть вправу для лівої ноги.
10
Лежачи на спині, покладіть руки за голову, зігніть ноги і розведіть їх небагато ширше плечей. Зводите і розводите коліна . Виконайте вправу 50 разів.
Корисна порада
Для спалювання жиру в колінах прекрасно допомагає кардіонагрузку: біг, велосипед, ходьба. Займайтеся кожен день хоча б 30 хвилин, і через деякий час ваші коліна стануть набагато естетічнее.Для загального зменшення обсягу ніг прекрасно допомагають обгортання з косметичної глини і ефірних масел. Завдавши суміш, обмотайте ноги харчовою плівкою і залиште приблизно на годину, потім змийте і нанесіть зволожуючий лосьйон. Відмінним засобом є контрастний душ.