Як підігнати стельовий плінтус. підгонка зовнішнього кута стельового плінтуса.

Стельовий плінтус - це неширока планка фігурного профілю, яка закриває собою місця стику стіни і стелі, а також є декоруючих матеріалом у благоустрої приміщення.
Вам знадобиться
  • Стельовий плінтус, монтажний клей, акриловий герметик, стусло.
Інструкція
1
Для точної підгонки стельового плінтус а потрібно ретельно обмірити приміщення будівельної рулеткою, після чого, розрахувати необхідну кількість плінтус ів. Далі необхідно визначитися з порядком монтажу плінтус ів.
2
Наклеювати або підганяти стельові плінтус а слід тоді, коли стеля повністю підготовлений, т. Е. Отшкуріть, ошпатлеван, загрунтований. Перед підгонкою плінтус а, стеля слід попередньо пофарбувати. Що стосується стін, якщо вони у вас розраховані під фарбування, то плінтус краще приклеювати безпосередньо перед їх фарбуванням. Те ж саме стосується і шпалер під фарбування. Якщо ж у вас на стінах звичайні шпалери, то тут передбачено два варіанти наклейки декору: 1) Після шпалер - дана дія зажадає про вас особливої акуратності при підгоні плінтус ов; 2) До шпалер - тут вам доведеться підганяти кожну смужку шпалер до карнизу.
3
Після того, як ви визначилися зі шпалерами і приготували клей (кріпляться стельові плінтус а за допомогою монтажного клею), оформіть краю стельових плінтус ов, які будуть закріплені у зовнішніх і внутрішніх кутах кімнати. Зріжте краю декору під кутом 45 °, для цього використовуйте спеціальне пристосування (стусло) з ножівкою, або готовий шаблон.
4
Довільно виберете кут в кімнаті, з якого ви почнете підгін стельового плінтус а і куди повернетеся, обійшовши все приміщення. Краю плінтус ов ви вже випиляли під кутом 45 °. Тому, вам залишається тільки підігнати кути вже по місцю. Клей нанесіть на дві поверхні: прилеглій до стелі і стіни. Також нанесіть невелику кількість клею на стики.
5
Після того, як ви все наклеїте, перейдіть до облагороджування стиків. Місця стикування плінтус ов слід обробити дрібнозернистим шпаклівкою. Після її висихання, зашліфуйте оброблені ділянки. При необхідності повторіть ці дії.
6
На завершення, використовуючи спеціальний пістолет, обробіть акриловим герметиком шов між плінтус ом і стелею, а також плінтус ом і стіною.