Як плести об'ємні фенечки. об'ємні фенечки з бісеру.

Фенечки з ниток, як правило, плетуться в один шар, що створює ефект двухмерности - плоский браслет обхоплює зап'ясті. Для створення об'ємних фенечек більше підходить такий матеріал, як бісер, причому в залежності від дизайну можна використовувати один або декілька розмірів.
Вам знадобиться
  • Бісер різних кольорів і розмірів;
  • Нитка лавсан в тон бісеру;
  • Гумова нитка;
  • Бісерні голки.
Інструкція
1
Без попереднього створення схеми можна сплести об'ємну фенечку в техніці джгута, наприклад, квадратного. Для цього сплетіть в техніці «хрестик» ланцюжок по довжині зап'ястя. Якщо досвіду у вас немає, використовуйте тільки один колір бісеру і один розмір. На останньому ряду поверніть голки вбік і приплітаючи другий ряд. Потім так само третій.
2
Сплетіть останній, четвертий ряд, з'єднуючи бісеріни крайніх рядів. Потім пройдіть голкою по гранях джгута, набираючи по одній бісеріне. У вас вийде джгут з чотирма гранями, що має в перерізі квадрат. Прикріпіть до кінців застібку і сховайте кінці ніток.Подробнее схема описана на сайті http://beads.narod.ru/.
3
Інший варіант - джгут в мозаїчній техніці (поперечне плетіння). У цій техніці при використанні бісеру різних розмірів і кольорів можна домогтися цікавого ефекту - браслет буде закручуватися в спіраль. Роботи в такій техніці представлені на форумі сайту «Салон бісеру» .Браслет в такій техніці виходить товстим. При використанні застібки місце розриву сильно виділяється і псує зовнішній вигляд виробу. Тому в якості основи використовуйте гумову нитку. Дрібний бісер при цьому замініть на намистини середнього і великого розмірів, з досить великими отворами (в бісері вони занадто маленькі, а пройти крізь кожну необхідно, як мінімум, два рази). Кінці барслета сплетіть разом, щоб спіраль стала нескінченною. Кінці гуми сховайте в бусинах.
4
Використання бісеру різних розмірів допустимо і в техніці «цеглинка» або ткацтві бісером. В цьому випадку браслет виходить більш широким, а ширина його змінюється в залежності від розміру матеріалу. Крім того, в цих техніках можна сплести короткий напис (ім'я або прізвисько). Плести довге висловлювання не рекомендується, так як браслет буде занадто довгим.
5
Ще один варіант об'ємної фенечки ґрунтується на суміщенні одного з вище описаних варіантів з бісерної флористикою. Приміром, сплетіть основу в мозаїчній техніці з бісеру одного розміру (краще і одного кольору) і кілька кольорів за схемою, зазначеної на сайті http://www.vsehobby.ru/. Прикріпіть квіти і застібку, сховайте кінці ніток.Плетя широкий браслет, відмовтеся від використання застібки. Виберіть еластичний матеріал, наприклад, гумку, як в мозаїчному браслеті, і з'єднайте краю.