Як зшити джинсову сумку.

Одяг та аксесуари, виконані з джинсової тканини, завжди були в моді. Це не тільки стильно, але й практично. Потерта "варена" джинса, усипана стразами або прикрашена нашивками і фурнітурою, ніколи не виглядає нудно і сіро. Такі речі легко комбінуються з іншими видами одягу і складають ансамбль із самими вибагливими екземплярами. Переваг у джинсових сумок багато, але головне з них - оригінальність. А річ, зшита власними руками, стане ще й вашої улюбленицею в колекції аксесуарів.
Вам знадобиться
  • - швейна машина;
  • - нитки, голки, ножиці, булавки, крейда;
  • - квітчаста бавовняна тканина;
  • - блискавка;
  • - декоративні прикраси, гудзики, фурнітура;
  • - пара джинсів, джинсова тканина;
  • - стрази, намистини, бейка, стрічки;
  • - фарби для декору тканини.
Інструкція
1
Візьміть непотрібну пару джинсів. Заздалегідь виперіть та отгладьте річ. За допомогою ножиць відріжте всю тканину до мітки, де закінчується гульфик. Залиште сантиметр на припуски. У вас вийде зовсім коротенька джинсова спідничка, яка і стане основою для сумки. Тепер візьміть квітчасту бавовняну матерію, яка послужить вам підкладкою. Прикладіть джинсову основу до тканини і обмірте її дрібному або простим олівцем, немов використовуєте шаблон. Квітчасту підкладку зменшіть по сантиметру з кожного боку, щоб вона зручно помістилася всередину сумки. Складіть дві деталі тканини лицьовою стороною всередину і сострочіть бічні і нижній шви. Тепер зашейте дно джинсового сумки. З відрізаних джинсових штанин скроїти ручку. Дві смуги шириною по 5 см, а завдовжки - по вашому розсуду. Ручки теж повинні стати двосторонніми, тому виріжте аналогічні смужки з квітчастою тканини. Складіть деталі, прострочите, виверніть на обличчя і виконайте декоративну відстрочку по краям.Аккуратно вставте підкладку в сумку , приметайте її вручну голкою з ниткою. Незвичайні ручки рівномірно подколіте по верхньому краю аксесуара. Тепер дуже обережно прострочите все виріб на швейній машинці. Так як товщина в декілька шарів виявиться немаленькою, строчите повільно і на щільних ділянках проганяйте голку, обертаючи колесо руками, не використовуючи швейну педаль. Вийміть зайву сметку.Сумку можна прикрасити квітчастій стрічечкою або бантом, прикріпленим до ручки або кишені джинсів. Використовуйте яскраві ґудзики і намистини.
2
Якщо у вас є просто відріз джинсової тканини, виготовте сумку -котомку, з якою зручно ходити за покупками. Пошиття такої моделі схожий з попереднім описом. Різниця полягає в тому, що основу сумки просто потрібно скроїти самостоятельно.Разметьте на тканини 2 прямокутника з розмірами: ширина - 30 см, а висота - 40-50 см. Підкладка у такої моделі необов'язкова. Прострочити бічний і нижній шви, обробіть їх на оверлок або за допомогою косою бейки. Верхній край підігніть на 2-3 см і відстрочити подвійним декоративним швом. Закріпіть ручкі.Чтоби сумка не була нудною, використовуйте фарби по тканині. Нехай на передній частині аксесуара оживають яскраві квіти і красиві метелики. Додайте зелені і півтонів. Дайте фарбі висохнути. Після можна прикріпити до тканини клейові або пришивати стрази.
3
Третій варіант створення обновки - міні-сумочка для дрібниці або стільникового телефону. Відсіч з джинсів задні кишені. Вийміть зайві нитки і отпарьте деталі праскою. По верхньому краю пристрочите металеву блискавку, сховавши бейку всередину. З вивороту зістикуйте бічні і нижній шви. Прострочіть і виверніть гаманець «на обличчя» через розстебнуту блискавку. Аксесуар прикрасьте блискучою фурнітурою або величезним декоративним квіткою.
Зверніть увагу
Створюйте аксесуари не поспішаючи, щоб не зіпсувати свій скарб. В іншому випадку доведеться пожертвувати не однієї парою джинсів.
Корисна порада
На таких сумках зручно виконувати аплікації з різних тканин за рахунок щільної основи - джинси.