Як поміняти формат dem.

Деякі любителі гри Counter-Strike записують відеоролики, що містять моменти власної або чиєїсь гри. На жаль, для здійснення поставленого завдання недостатньо просто змінити формат файлу-записи.
Вам знадобиться
  • - Counter-Strike;
  • - Fraps;
  • - Adobe Premier.
Інструкція
1
Для початку створіть власне демо. Для цього необхідна наявність встановленої гри Counter-Strike. Якщо ви хочете створити запис власного ігрового процесу, то наберіть в консолі команду record Q, де Q - назва майбутнього файлу. Для зупинки запису введіть команду stop.
2
Тепер необхідно перетворити створену запис у відеофайл. Для цього скачайте і встановіть програму Fraps. Вона дозволяє записувати зображення з екрану. Запустіть програму.
3
Встановіть «гарячі» клавіші для старту і зупинки запису файлу. Щоб уникнути постійного згортання демки і переміщення записаних файлів, встановіть кілька клавіш для початку запису. Тобто натискання цифр 1, 2, 3, 4 і т.д. буде активувати запис файлу з певною назвою, а цифра 0, приміром, зупиняти процес запису.
4
Запустіть гру Counter-Strike. Наберіть в консолі команду viewdemo demoname для відкриття необхідного файлу. Натисніть клавішу Esc для відкриття смуги прокрутки відеофрагменту. Перемотайте запис на потрібний момент і натисніть кнопку Play. Після цього натисніть одну з заздалегідь створених «гарячих» клавіш.
5
Після завершення створення мініатюрних фрагментів їх необхідно об'єднати в один великий файл. Для цього можна використовувати кілька додатків. Щоб домогтися високого дозволу зображення і отримати можливість додавати різні ефекти до відеофайла, скачайте та встановіть програму Adobe Premier.
6
Запустіть цей додаток. Додайте в певному порядку створені відеофрагменти. Для накладення музики до вашому відеоролику використовуйте готовий mp3-файл. Для обрізки даного файлу рекомендують використовувати програму Sound Forge.
Зверніть увагу
Врахуйте, що при використанні програми Fraps необхідна наявність потужної відеокарти. В іншому випадку, ви не зможете створити ролик хорошої якості.