Як носити помолвочние кільця.

Заручини дуже красивий обряд, який слідує за сватанням і передує весіллі. За сформованою традицією молода людина просить руки своєї улюбленої у її батька. Нареченій підноситься помолвочное кільце.
Інструкція
1
З цього дня молоді вважаються нареченим і нареченою. Заручини - це і справжнє свято любові, і час випробування на надійність і взаєморозуміння. Цей період дозволяє молодим краще пізнати один одного, поміркувати про готовність з'єднати назавжди свої життя разом. Перед заручинами молодий чоловік підносить своїй коханій помолвочное кільце.
2
В даний час дарувати кільце майбутній нареченій знову увійшло в моду. Коли молода людина дарує дівчині колечко, а вона його приймає, це означає, що у них серйозні стосунки і вони збираються одружитися. Колечко показує, що дівчина стала нареченою і скоро відбудеться весілля.
3
Чи не знімайте помолвочное кільце до самого весілля. Кільце вважається символом фортеці відносин і щирості почуттів. Ця традиція прийшла до нас із заходу, де кільце носять на безіменному пальці лівої руки, а після весілля його знімають, і більше воно не надівається. Колечко стає сімейною реліквією, а потім передається дітям.
4
Бережіть колечко, вважається, що воно - початок сімейного життя, з його втратою закінчується і шлюб. У нашій країні конкретних умов немає, ви можете носити колечко так, як вам подобається. Багато носять його на безіменному пальці правої руки, а потім переодягають на ліву руку. Деякі надягають помолвочное колечко разом з обручкою, тоді в цьому випадку Помолвочное має бути саме колечко, а не перстень, щоб їх зручно було поєднувати.
5
Можна подарувати колечко з білого золота з каменем, тоді в майбутньому вийде хороше поєднання з обручкою. Ну а якщо наречений помилився з розміром, і колечко виявилося не за розміром, то не переживайте, одягніть його на інший пальчик. Адже найголовніше - це значення цього подарунка.
Зверніть увагу
Традиція дарувати кільця в це урочистий день зародилася багато століть тому. У 1477 році герцог Максиміліан з Австрії вирішивши одружитися з Марією Бургундської доньці французького короля, відправив їй у подарунок каблучку з величезним діамантом.