Як зав'язати стрічку на подарунок.

Бант - це заключний штрих в подарунковій упаковці. Він може бути різних забарвлень, різної конфігурації, але завжди повинен бути виконаний акуратно і ефектно. Не пошкодуйте праці, і ви отримаєте захоплену посмішку коханої людини, для якого ви приготували подарунок .
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - зав'язати стрічку у вигляді махрового квітки. Нарядно такий бант буде виглядати з жорсткого матеріалу. Берете стрічку і згортаєте її в кілька кілець, рівних діаметру майбутнього банта. Потім розгладжує петлі і робите діагональні надрізи. Знову згортаєте петлі так, щоб вирізані трикутнички виявилися по центру згорнутих смуг тканини.
2
Потім щільно перетяните прорізи стрічкою і розправте по черзі всі петлі, починаючи з внутрішніх, повертаючи черзі одну - направо, а іншу - наліво. Розпушити бантик, і він готовий.
3
Оригінально на однотонної упаковці буде виглядати двоколірний бант. Візьміть одну широку і одну вузьку стрічки різних відтінків. Сформуйте петлю з широкої стрічки, скріпіть її кінці клеєм. Потім виконайте те ж саме з вузькою стрічкою, накладеної зверху. Щільно пригладьте отриману конструкцію і зафіксуйте зсередини скріпкою по центру. Остаточний вигляд банту додасть третя стрічка, яка повинна бути достатньої довжини, щоб прив'язати його до подарунка.
4
Можна спробувати створити ярусний бант. Для цього візьміть вже три різних по ширині і кольором стрічки. Найвужчий відріз зробіть найкоротшим, а найширший відріжте достовірніше. Сформуйте кінчики банта і зв'яжіть всі складені частини разом четвертої стрічкою. Знову ж таки, залиште довгі кінці для закріплення на коробці з подарунком.
5
Ніякої складності не складе зробити бант-квітка. Для цього візьміть стрічку і, притримуючи її великим і вказівним пальцем, зробіть колечко. Намотуйте стрічку доти, поки не вийде близько десятка таких кілець. Зауважте кільця довгою стрічкою, розправте черзі петлі і закріпіть ця квітка на подарунку.
6
Дуже оригінально буде виглядати на подарунковій упаковці бант-хризантема. Зробити його набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд. Початок роботи повторює виготовлення махрового квітки. Тільки після скріплення дротом стрічок в місці надрізу надайте їм видимість пелюсток хризантеми. Для цього зробіть на складених петлях рівномірні надрізи. Після цього розправте пелюстки, повертаючи петлі то наліво, то направо. Починайте з внутрішніх сторін - спочатку з одного, потім з іншого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AGDI4BURp0A