Як запобігти цукровий діабет.

В останні роки у світі зросла кількість хворих на цукровий діабетом . Якщо ви маєте генетичну схильність до захворювання або ведете неправильний спосіб життя, то входите до групи ризику. Спробуйте знизити ймовірність виникнення хвороби.
Інструкція
1
Насамперед, виключіть з раціону ті продукти, які викликають порушення в роботі підшлункової залози. Пам'ятайте, що корисними для вас є овочі, фрукти, цільнозернові продукти. З споживання фруктів виключіть кавун і диню, в їх складі перебувати занадто багато цукру. Не варто вживати варення і солодку випічку. Врахуйте, що найлютішими ворогами підшлункової залози є улюблені нами кави, какао і шоколад. Щодня випивайте не менше 3 літрів води. Врахуйте, що навіть зелений чай, рясно присмачений цукром, принесе шкоду, а не пользу.Употребляйте їжу не менше 5 - 6 разів на день невеликими порціями.
2
Заняття спортом покращують перебіг обмінних процесів. Ні до чого займатися спортом професійно, досить невеликого фізичного навантаження, яку ви будете виконувати щодня. Займіться плаванням, здійснюйте пробіжки підтюпцем. Введіть у звичку починати день з фізичної розминки.
3
Уникайте виникнення стресів. По-перше, вони самі по собі здатні викликати ряд захворювань, включаючи і цукровий діабет. По-друге, багато людей, переживши стрес, знаходять заспокоєння в непомірному поїданні їжі і курінні. Якщо ви курите, то постарайтеся позбутися шкідливої звички, яка руйнівно діє не тільки на легені, але і на роботу підшлункової залози.
4
Придбайте глюкометр і постійно стежте за вмістом цукру у вашій крові. Ці спостереження допоможуть вам визначити, наскільки правильний спосіб життя ви ведете і не зловживаєте чи продуктами багатими вуглеводами. А в разі порушень в роботі підшлункової залози, ви швидко помітите це і приймете належних заходів.
5
Відвідуйте окуліста хоча б один раз на рік. Цукровий діабет викликає ослаблення зору і може привести до повної сліпоти. Спеціаліст помітить характерні ознаки виникнення загрози, і ви зможете, змінивши ваше життя, якщо не позбутися захворювання, то зупинити його розвиток.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k3FAI6WocWk